Öncelikle herkese iyi akşamlar.. Arkadaşlar bir konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Konu ise şu Osmaniye de yaşıyorum. 30.06.2017 tarihinde 8 yaşındaki kızımı annesi küçük bir poşeti bina dışındaki belediye ye ait çöp kutusuna atması için gönderiyor. Evimizin altında da lokanta var. Lokanta 10 metrelik mangalın közünü üstüne su dökmeden çöpe yakın yere döküyor. Kızım da terlikle bu köze basıyor.Alan açık alan. İlk müdahalesi acilde yapıldı 30.06.2017 tarihinde 4 gün sonra yaşadığımız şehirdeki başka bir özel hastanedeki doktor a götürdüm. Doktor Osmaniye de plastik cerrahi doktoru olmadığı için Adanaya yönlendirdi. Ve aynı gün Adanaya özel epc hastanesine gittik. Ve uzun tedavi maratonu başladı. Olayın olduğu günden itibaren yaşadığımız acı olaya neden olan lokanta sahibi 4 gün boyunca bilgisi olmasına rağmen bir geçmiş olsun deme nezaketinde bulunmadığı için ben de karakola şikayette bulundum.Bugün itibariyle de 1 ay geçti hala bi geçmiş olsun bile demediği için ve adaletin yerini bulmasını istediğim için maddi manevi tazminat davası açacağım. Bu konudaki önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.