Merhaba arkadaşlar bir sağlık kuruluşunda hemşire olarak çalışıyorum sorumlum ile aram iyi değil geçen hafta bir hastaya 4 gündür hastanemizde yatıyor idi doktorumuz vizit gezerken bu hastanın sondası neden yok diye sordu bende hocam bize öyle birşey denilmedi dedim bu cevabıma binaen hoca hemen taktırın arkadaşlar dedi bende tamam dedim konu bu kadar vizitten sonra sorumlu hemşiremiz giyinme odasına gelip "sen ne yapıyorsun hoca ile öyle mi konuşulur senin ümüğünü sıkarım" dedi bende "benimle bı şekilde konuşamazsınız dedim "senin saçını başını yolarım sana mı soracağım nasıl konuşacağımı " dedi hafif üzerime gelip bundan sonra bak gör seninle nasıl uğraşıyorum dedi ve gitti.Bu olaylar olurken 2 arkadaşım yanımda idi fakat biri sorumlunun arkadaşı diğeri de bı işlere çok karışmayan kafam ağrımasın diyen bir tip neyse ben bunu hastaneye bildirdim çok sinirli idim ne dediğimi tam olarak hatırlamıyorum fakat onun hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım diye hastanenin personel işlerine söyledim sonra çıktım gittim eve gidince yönetimden aradılar yapma böyle boşver olur senin yerinin değiştiririz uzatmaya gerek yok dediler bende savcılığa şikayette bulunmadıö sadece hastaneye dilekçe yazdım.

Şimdi esas olay bugün beni karakoldan aradılar karşı taraf beni şikayet etmiş ben ogün hastane yönetimi ile konuşurken ona demişimki " benim silahım var ya kendimi vuracağım ya onu vuracağım " diye tehdit etmişim

Şimdi bu süreçte ben ne yapmalıyım?Beni tehdit edip sonrada kendini kurtarmak isteyen biri var karşımda ben insanlık yapıp şikayette bulunmadım karşımdaki bana böyle yaptı ben hem bu yaptığı suçlamadam hemde bana karşı bu hareket ve tehditine karşılık ne yapabilirim en azından bana herhangi bir cezai işlem olur mu?