Merhaba arkadaşlar bugun metroda yuruyen merdıvende telefonu dusurdum bunun farkını yaklasık 3 dk vardım bı ses duydum ama merdıvenden geldı sandım megersem telefonun sesi hemen cıktım yukarı ama telefonu almıslar arağımda ise telefon calıyordu ama acmıyorlardı sonradan mesgule attılar ondan sonra telefonu kapadılar bende bu arada metro guvenlık sefinin yanına gittim telefonu düşürdüğüm yerdeki kameralara baktık açı gösteriyor mu diye 2 kamera gösteriyor daha sonra ilçe emniyet müdürlüğüne gittim gerekli evrakları vesaire aldım güvenlik kamerası kayıtlarını almak için dilekçeyi ilettim. Büyük ihtimalle alan kişi kamerada görüntülenecek bu nasıl sonuçlanır alma şansım var mı telefonu geçen ay aldım ve 23 ay taksidi duruyor btk dan imei de bloke ettirdim telefona bildiri gidicek farklı sim takıldıgında telefon çalıntıdır karakola teslim ediniz gibi.

Benim öğrenmek istediğim ise bu telefon vakaları olumlu sonuçlanabiliyor mu internette bakıyorum ama çoğu kişiye takipsizlik kararı çıktığı söylenilmiş.