temmuz ayında media market internet sitesinden 2 adet 12000 btu klima aldım ve siparişim bir gün sonra iptal edildi gelen mailde siparişiniz isteğiniz üzerine iptal edilmiştir yazmaktaydı bende müşteri hizmetlerini aradım ben iptal etmedim dedim bu seferde toplu tüketime girdiği için iptal edildi dendi halbuki 2 tane almıştım halbuki çoğu kişinin evinde 2 klima var ne kadarda aradım ürünleri göndermediler ve iptal ettiler ödemeyi karta iade ettiler.
bende olayı hakem heyetine taşıdım 2 ay önce karar çıktı almış olduğum fiyattan ürünleri almam yönünde karar çıktı karar çıktığında ürün internet sitesinde vardı aradım müşteri hizmetlerini karar bize gelmedi dendi geldiğinde işleme konulacak dendi tam 1,5 ay salladılar gelmedi diye hakem heyetine gidin gitmemiş deyin dendi mağazanıza bırakim dedim kabul etmediler mail attım kabul etmediler hakem heyeti göndersin dediler...
gittim hakem heyetine yalan söylüyorlar sen nasıl imza atarak aldıysan onlarda imza atarak alıyorlar mahkemeye verin dendi tekrar aradım sonrasında sezonsal ürün olduğu için elimizde kalmadı dendi başka bir ürün seçin yardımcı olalım dendi başka 12000 lik klima seçtim 2 gün sonra oda kalmadı sonra 18000 lik klima seçtim bunuda 2099 tlye gönderebiliriz dendi mağdur oldum ben klimaları 399 tlye mediamarketin meşhur gece kuşu kampanyasından aldım şimdi bunlar bana 2099 tlye gönderebiliriz diyorlar
yazın sıcağında aldım göndermediler kışın faydalanalım diye düşündüm yine göndermiyorlar dalga geçer gibi 2099 tlye isterseniz gönderebiliriz diyorlar mağdur oldum ne yapmalıyım teşekkür ederim.