İyi günler hukuk büyüklerim. ben 2016nisan olayında gercekleşen sarkıntılık sucundan 5ay hapis cezası aldım. daha 2. durusmada. zaten hakim dosya kendisine geldiğinden beri tarafsız davranmadı bi an once karar verme niyetndeydi(bunu hic savunma yapmadıgım ilk durusmada da yuzume soyledi ee yapsan savunmanı bu is bitecek hemen dedi)benim kamera kayıt delil isteğimi hemen reddetti ilk durusmada savunma yapmadım. 2. durusmadada olaylardan dolayı iş ve aile durumum bozulduğunu kendi isteğimle hastane psikiyatri bolumune gidip tedaviye basladığımı bu tedavimin devam etmesini istedim hastaneden tedavi olduguma dair görüs alınmasını istedim, ayrıca esim bosanma davası actıgı icin nafaka verme durumum olduğunu bunun icinde calısmam gerektiğini söyledim. ruhsal olarak davranışlarımı kontrol edemiyorum bunun hastanece tespit edilmesini istedim ama bunların hicbirini umursamadan hatta cocugumun kekemeye basladığını anlatırken bana anlat anlat kulahıma anlat gibi el hareketi yaptı. sonuc itibariyle benim davada tarafsız yargılama hakkımı ihlal ettiğini ( anayasanın 10. ve 38. maddeleri) tedavi olmaya başlama ve devam etme gibi adalet sistemince istenilen bir davranışı devam ettirmeyi gözardı ettiğini düşünüyorum ve ben ilk defa hapise giricem ve butun sulalemde ilk defa olacak. sosyal hayatım bitecek hapistan sonraki hayatımda bitecek. ben temyiz dilekcesinde nelere yer vermeliyim acıkcası nasıl yapmalıyım bu basvuruyu. 5gun surem kaldigi icin Allah rızası icin acil yardım istiyorum. Kolay gelsin.