Merhaba arkadaşlar .Ekim 2015 tarihinde evimi kiraciya sozlesme yaparak verdim.ilk 4 ay kirasini odedi daha sonraki 9 ay kirasini odemedi.2 tane ihtarname cektim 6.ve 7.aylarda . Ilk ihtarnameyi cektikten sonra kiraci muhtardan ikametkahini aldirmis ve mernis adresini sildirmis.agustos ayinda icra takipli tahliye davasi acmaya calistik fakat bir turlu adama tebligat yapamiyoruz.mernis adresi yok hicbir seyi yok aboneliklerini esinin ustune yapmis .ilk tebligat gitti geri dondu ve postacinin şerhinde " davaliyi tanimiyorum ben x kişisiyim " demis.x kişisine karşi fuzuli isgalden kaymakamliga basvurdum.emniyet gitmis eve bu sefer kiraci kendi ismini vermis ve emniyet gucleri kiracini orda yasadigini tasdik etmis .emniyet guclerinin belgesi elimizde madde 35 e gore tebligat yapilabilirmi? 4 aydir teblig edemiyoruz.ne yapabiliriz 21/2 veya 35 .maddeden teblig edilebilir mi? Adamim is yeri adresi var kontratta . Isyeri 4 yil once kapanmis nasil tebliğ edebilirz .

Ek:avukatim sozlesmenin iptali icin ihtarname cekmeniz gerek yok dedi ilk cektiginiz 2 tane ihtarname sozlesmeyi iptal ediyor dedi fakat baska bir avukat arkadasim 1 ay onceden iptal icin ihtarname cekmekiniz gerekiyor dedi.Kendi avukatim ayrica sulh cezaya sozlesmedeki sahtecilikten ve sozlesme bittigi için dava acmak istedigini soyledi.sulh ceza ile tahliye davalari nin tebligatlari arasinda fark varmidir?
Ek2:eve kendim gececegim . Kiraciyi en hizli nasil tahliye edebiliriz?