8 Kasım'da Üniversite Kampüsü içerisinde Online İngilizce ve Rusca Eğitim paketlerinden hediye ettiler. Tabi yapmam gereken bir şey yaptım ve bir sözleşmeyi okumadan imzaladım. Eve gelip sözleşmeyi okuduğumda 14 gün içinde iade etsem dahi 200 TL'lik bir aktivasyon ücreti ödemem gerektiğini gördüm. Aktivasyon kodlarını kazımadığım için hemen şirketi aradım. Aktivasyon Kodlarını kazanmamış olsam dahi bu ücreti ödemek zorunda olduğumu belirttiler. Aynı zamanda satan kişiler bu ücretin bu pakette geçerli olmadığını söyleselerde müşteri hizmetleri bunu doğrulamıyor. Sözleşmenin resmini aşağıya ekliyorum. Benim bu ürünleri acil olarak iade etmem gerekiyor ve en azından 200 TL'lik bir zarar ve önemli bir tecrübe ile bunu kapatmak istiyorum. Ama müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olmaktan çok uzak söyledikleri tek şey Sözleşmede yazanı yapın. İadeli Tahüttlü olarak göndermem ve galiba iadeye ilişkin bir dilekçe yazmam gerekiyor. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Aynı zamanda bu işten daha az zarar ile nasıl kurtulabilirim, yapabileceğim farklı şeyler var mı ? Hala ürünlerin Aktivasyon Kodlarını kazımadım ve kullanmadım. 14 Günlüklük iade sürecide devam ediyor.

Sözleşme Bu Şekilde;
http://i.hizliresim.com/0yvgaW.jpg