16.09.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesindeki Hepsiburada satıcısından eşim S*** S***'nin hesabından 301 TL tutarında Hydrocabin küvet satın aldım. Geliş süresi için 2-3 hafta yazıyor diye banyomdaki duşa kabını kaldırdım. Hala ürün gelmedi banyom kırık dökük vaziyette olduğundan kullanamıyorum. Defalarca görüştüğüm müşteri hizmetleri ürün tedarik aşamasında isterseniz iptal edelim diyor sadece. Siteye baktığımda ise ürün hala satışta fakat fiyatı 50 tl artmış. Satıcı alenen ürünün satışından kaçınıyor. Kaçındığı gibi kendisi de iptal etmek istemiyor. Sürekli iade edin diye baskı da bulunuyor. Zaten taksitle aldım. İade edersem geri dönülte iadeli olacak. Tüketici haklarını aradım dilekçe gönderin cevap verezlerse bize gelin dediler. Bu yolu izlersem bir ay daha geçecek. satıcı Satıştan kaçındığı ve paramı haksız yere elinde tuttuğu için siparisi iptal edersem Satıcının satış vaadini yerine getirmeyip banyomu kullanamadığımdan kaynaklanan mağduriyetim nedeniyle manevi, farklı bir siteden alacağım küvetin fiyat farkı içinde maddi tazminat davası açabilir miyim