2 Yıldır üst komşum geceleri eşi işten geç geldiği cevabını sunarak, aşırı derecede ses yapıyor. Eşya sürüklüyor. 2-3 kez uyardık. Bir kaç kez bağırdım susun artık yeter diyerek.
3-5 kez zabıtaya şikayet ettim. 1 kere polisi aradım şikayet ettim. Polis uyardı, polis gider gitmez kapımıza indiler.Adamla erkek kardeşi. Tehdit eder gibi konuştular. Ne hikmetse O hafta doğal gaz faturam kayboldu. Biraz aman sonra yine gece yarısı sesleri gelmeye başladı. Yine polisi aradım. Polisin yanında -bu evden ya defol yada ben yeter ya akşam 10 oluyor hemen şikayet ediyorsun diye bağırmaya başladı. Gelen memur, Tuba hanımı uyardı sen kimseyi tehdit edemezsin, gece 10 dan sonra da kimsenin rahatını bozamazsın dedi. Kadın çıldırdı iyice. Polis şikayetçi misin diye sordu şikayetçiyim dedik. Polis gitti kadın kapımıza ve bahçemize ayakkabı, bidon, cam bardaklar fırlatmaya başladı.kapımızı yumrukları, tekmeledi. açmadık. açsak bize saldıracak ben 50 yaşında eşimde 65 yaşında. başımıza bir şey gelse kimsenin haberi olmayacak. ertesi gün savcılığa gittik şikayet ettik. Şimdi yine doğal gaz faturamız kayıp. Çocuk beyinli kadın bizim faturamızı alarak aklınca sıra İgdas tan ceza getirtecek. Çocuklarım kendilerini zor tutuyorlar ağzını burnunu dağıtmamak için. Mahkemeden sonuç alır mıyız? bunu merak etmekteyim.
Teşekkür ederim.