Selamlar herkese 19 yaşımdayım yaklaşık 10 yıl önce banyoda sağ el yüzük parmağıma jilet derin bi şekilde girdi,hemen acile gittik önce dikiş attılar yarın da ameliyat dediler ameliyatı ortopedi doktoru yaptı biz o doktora güvenmeyip,izmir e gittik ordaki doktorda aynı şekilde ortopedi doktoruydu o da 1 ameliyat yaptı ama parmağım içe doğru kazık gibi kaldı hareket etmiyordu ve aileme ameliyattan sonra parmağımın kesilmesi gerektiğini söylemişler ailem reddetmiş doktorda fizik tedavi ile az bi sonuç alabiliriz demiş ve yaklaşık 6-7 ay fizik tedaviye gittim ama hiç bi etkisi olmadı bunun üzerine biz biraz araştırdık ettik manisa celal bayar hastanesine gittik ordaki doktor el cerrahıydı ve bize dediği bu gibi durumlarda hemen bize veya el cerrahı doktoruna sevk etmeleri lazım dedi 3 tane ameliyat oldum , bileğimden hücre ve sinir alıp parmağıma eklemişlerdi ,doktor bize parmağındaki bütün sinirleri öldürmüşler dedi ilk bize gelseydiniz eğer bu parmak eskisi gibi olurdu dedi şu an parmağım düz fakat tamamen kıvıramıyorum,aradan 10 yıl geçmiş bu 2 doktor uzmanlık alanları olmadığı halde beni ameliyat yaptılar parmağımın yarı özürlü bıraktılar davacı olsam bi sonuç alabilirmiyiz