iyi Çalışmalar
4 ay Yöneticilik yaptıktan sonra yaptığı harcamalardan dolayı ilk yaptığı toplantıda görevden bina sakinleri tarafından alındı. daha sonra bina ile ilgili evrakları yeni seçilen yöneticiye teslim etmediği için yeni yönetici eski yöneticiyi mahkemeye verdi mahkeme yapılan seçimin usulsüz olduğunu. sebebini de bir kişinin 7 tane vekalet olmasını gerçekçe gösterdi ve eski yönetimin yönetimine devam etmesi yönünde karar verdi. daha sonra dosya temyize gönderilmiştir. şimdi burdan sonra benimle alakalı konudur. yıl sonundan bu zamana kadar 3 defa bina tekrar toplanmış ama bir türlü yöneticisini seçememiştir. en son toplanıldığında bina sakinleri benim yönetici olmamı ısrarla istediler. buna benim düzeltebileceği söylediler. ben de kabul ettim ve herkezin evlerine ptt araçığı ile mektup gönderdim. 20 gün sonra yeni yönetimi seçmek için toplandık. ve burda eski yönetim karar defteri vs. evrakları bana teslim etmediği için bende yeniden karar defteri çıkarabilirmiyim birde eski yönetim benim yöneticiğim devam etmekte mahkemeden dolayı hiç bir evrak vermem diyor. fakat ben binanın rutin işleri için karar defterini istediğimi söyledim. ama bana vermedi. ben yeni bir karar defteri çıkartabilirmiyim. yoksa mahkemeyi beklemem mi gerekir. ilginize teşekkür ederim.