Merhaba hukuk camiasının saygıdeğer üyeleri bir şekilde yine başımı belaya soktum yardımınıza ihtiyacım var
Efendim bir otelde resepsiyon görevlisi olarak çalışmaktayım dün akşam saatlerinde sonradan polis olduklarını öğrendiğim 2 şahıs iki ayrı oda tuttular ve misafirlerinin geleceklerini söylediler ben bu 2 şahsın kimlik bilgilerini aldım 15 dk sonra sonradan gelen misafirler (kadınlar) yukarı çıktı bu kişiler meğer fuhuş yapan kişilermiş sonradan polis ekibi geldi ve ifademimi almak üzere kolluğa gittim. İfademde bu kişilerin gün içerisinde giriş yapmış olabileceklerini bu yüzden direk odaya gittiklerini söyledim (hangi odaya gideceklerini polisler kadınlara mesaj olarak gönderiyor ben bilgi vermiyorum ) kollukta beni fuhşa yer temin etmek suçuyla isnat ettiler sonraları otel sahibi de gelerek ortalığı yatıştırdılar ve işlem yapmayacaklarını söylediler yine de bilgi alma tutanağını doldurdum ve imzaladım. sorum şu ifademde bayanların resepsiyona uğramadıkları yazıyor ancak önünden geçiyorlar bu kamera görüntülerine bakılırsa görülebilir sanırım. ben burada yalan mı ifade vermiş oluyorum ? tek yaptığım dalgınlıktı bu bana işime mal olacak o önemli değil başka yerde çalışırım ancak fuhşa yer temin etmekten suçlu bulunur muyum ? savcı otel kamera kayıtlarını incelemek isterse ve bu kadınların resepsiyonun önünden geçip benle iletişim kurmalarını görürse durum ne olur tek suçum dalgın olmak ve bu bana pahalıya patlayacak sanırım