Merhabalar , 2012 yılında bodrum 2. suç ceza mahkemesinin hakkımda vermiş olduğu karar sonucunda denetimli serbeslik kararı aldım.Sonrasında ceza evine düştüğüm için karar uygulanamadı.Ceza evinden cıktıktan sonra, bodruma mahkemelere gidemediğim için davamın aydında görülmesini istedim dilekçe ile.Bunun üzerine bodrum ilgili mahkemesi aydın 2 asliye ile bana tebligat gönderdi.Aydın 2 asliyede ifade verdim ve mahkemeye çıktım.Mahkeme sonucunda bana 5 sene erteleeme cezası verdiler.Şimdi ise tekrar bodrum 6. asliye mahkemesi bana tahahütlü resimlerde görüldüğü üzere tekrar bir karar cevabı gönderdi.Ben burada aydında 2 asliye tarafından verilen kararın bodrum 6 asliye tarafından kabul edilip edilmedigini yada bilgilerinin olup olmadıgı ile ilgili bir neticeye varamdım.Bu konuda napmam lazım ? Tekrar bana bu konuda 6. asliye ceza mahkemesi dava acabilir mi karar verebilir mi? Aydında verilen kararın bir hükmü olamaz mı ? Eger aydındaki kararın hükmü var ise ne yapmam lazım ? Nasıl itiraz edicem ? Aydın mahkemesinin verdigi kararı bodrum 6 asliyeye nasıl kabul ettirebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...