herkese selam
konuyu elimden geldigince ayrıntılı bir sekılde anlatıcam herkese simdiden cok tesekkurler
oncelikle kendimi tanıtmakla baslamak istiyoruma
ben kemal 38 yasındayım bekarım 4 sene oncesine kadar saglıklı bir insandım
birden bire hastalandım ve 2 bobregimde iflas etti 4 seneden beri haftada 3 diyaliz makinasına baglı yasamımı surduruyorum
istanbul yanlız tek basıma kirada yasıyorum devletın verdıgı 3 aylık maasla hayatımı surdurmekteyim aylık elime gecen para 430TL
350TL kira veriyorum,,,
hasta olmadan once online bir oyun oynuyordum ve hasta olduktan sonra eve baglı olarak yasamımı surduruyorum cogunlukla buyuzden eski oynadıgım oyuna tekrar basladım hemde internet paramı cıkartırım umuduyla eski oynadıgım oyuna basladım
bu oyundan aylık 25 ila 45 TL arasında para kazanıyordum internet paramı rahatlıkla karsılıyordum
aylık 20TL internet parası veriyorum,
gecen ay 3 aylıgımı aldım ev kiramı verdim elimde kalan parayıda oyundan bir oyun esyası aldım o aldıgım oyun esyasını satıp baska birsiyle telefonda konusup
baska bir oyun esyası almaya karar verdim bu sefer biraz daha fazla para kazanayım diye hedefliyordum oyun esyası satan kisiyle telefonda konusup anlastık
600TL ye anlastık
bu kisiye yapıkredi bankasından kartsız işlem bolumunden 600TL para yatırdım bu kişi beni aradı paranın yattıgını soyledi ve 2 gun sonra bana oyun esyasını verecegini soyledi ve aradan 2 gun gecti o kişiye telefon actıgımda telefon numaramı yonlendirdigini fark ettim ve o kişiye kısa mesaj gonderdim mesajlarım kişiye ulastı ama o kişiden geri donuş yapılmadı o gun anladımki beni dolandırdı bu kişi
parayı yatırdıgım dekont elimde parayı yatırdıgım hesap no ve isim soy isim elimde birde kişiye ait cep telefon numarası var
bana gnderdigi hesap numarsı kız kardesine aitmiş bana oyle soyledi
yukarda maddi durumumu anlattım sizlere ben şuanda bu beni dolandıran kişiden paramı en kolay bir sekilde nasıl alırım yardımlarınızı bekliyorum