Merhaba,
Instagram sayfasinda satis yapan bir butikten stokta bulunmayan ürünlerinin ne zaman gelecegi ile ilgili bilgi almak icin tahmini süre verebilirler mi diye sordum ilk sordugumda cevap verilmedi ikinci kez sordugumda ise aramızda geçen konuşma şu şekildeydi;

+bu gozlugun boyu daha once sordugum gozlukle ayni mi acaba
+eger ilgilenirseniz siparis vereceğim

-merhaba hayır farklıdır az daha kucuktur

+anladim digeri ne zaman gelir bir tahmini süre verebilir misiniz en azindan ,sürekli sürekli yaziyorum ama, çok ihyiyacim var suan,optik olarak kullanacagim

-TAHMINI SURE VEREMEM
-gelınce paylasıyoruz zten sormanza gerek yok sızın gibi bekleyen cok kısı var iyi aksamlar

+ OK
+aklıma gelmişken, sizin müşteri kaybetmeniz ne kadar umrunuzda bilmiyorum ama, cevap verme stilinizi hiç beğenmedim. ne bu büyük harflerle tahmini süre veremem demeler. ben müşteriyim bi ürün hakkında bilgi almamdan daha doğal ne olabilir? ona rağmen ben alttan alıp kusura bakmayın diyorum size tam tersi olması gerekirken. azar işitiyorum resmen. size gelen olumlu mesajları sayfanızda paylaştığınız gibi bana hitap ettiğiniz cümleleri de paylaşabilir misiniz.. şu an çok fazla müşteriniz var diye, bu şekilde davranırsanız kazandığınız müşterileri de kaybedersiniz. bu konuyla ilgili şikayetimi bildirebileceğim sizden başka biri var mı?

-İnsanların vaktını alıyorsunuz bos yere.. karsınızda makıne yok her sorunuza anında cevap verılebılsın 3 kere sorunuzu yanıtladık ve 3 kere dalga gecer gıbı emege saygı duymayıp soru soran sızsınız
-kaybedelım musterı problem degıl gercekten emege saygı duymayan kısılere satıs yapp para kazanmak ıcımıze sınmez zaten. 3 KERE GELINCE BILDIRILECEK DEDIK TAM 3 KERE IYI AKSAMLAR

+ürünü sipariş vermek için ısrarla soruyorum öylesine değil ayrica ben gec cevap vermenizle alakali bir sey soylemedim uslubunuzla alakalı konusuyorum ilk tahmini süre verir misiniz dedigimde cevap vermediniz ilk verdiginiz cevap da TAHMINI SURE VEREMEM seklindeydi ayrica ben size sürekli yazmamin sebebinin aciliyet oldugunu soyluyorum emeginize saygisizlik yapmam mümkün degil ben de internet üzerinden ayakkabi satisi yapiyorum ayrica soruma cevap verirseniz eger tekrar soruyorum sikayetimi bildirebilecegim baska bir yetkili var midir ?

-hayır yoktur magaza sahıbı zaten benım ıyı aksamlarç

+pekala sizden baska gorusebilecegim bir yer yoksa ve hala aynı uslupla devam edilip telafi edilmiyorsa tuketici haklari hakem heyetine sikayette bulunmak zorunda kalacagim iyi çalışmalar

-tuketıcımız olmadıgınız ıcın basvurunuz dıkkate alınayacaktır zıra tuketıcı olarak basvurmanz ıcın SATICIYA AIT FATURANIZ olması gerekıyor bız uslupta hakaret saygısızlık goremıyoruz. sız yıne de sıkayetınızı gerceklestırın aynı sekılde bız de bu acık tehtıt bıldırımınızı avukatımıza bıldırıp elımızden gelenı yaparız GULE GULE.

+sikayet edecegimi bildirmemi tehdit olarak algilanamaniz çok enteresan bana bir ürün satmis olmaniz gerekmiyor verdiginiz hizmeti sikayet etmem yeterli olacaktir

Konuşma bu şekildeydi umarim yardimci olabilirsiniz. Ürün almaya calisan insanlara bu tarz alaycı ve sert uslubla davranılmaması ıcın elimden bir seyler gelir umarim.