mrb esımle bı oglumuz var 1 bucuk yasında resmi nikahımız yok cunku pasaportu olmadıgından dolayı eşim ermeni Kökenli Rusyada Dogmus Sadece Elımızde olan Rusca dogdugu hastanede verilen Dogum Kagıdı 3 4 yaslarında annesı babasıyla ayrılıyor ermenıstana gıdıyor esımle bırlıkte ordanda istanbula gelıyolar esımın pasaportu da yok cıkarmamıslar o zaman Pasaportu olmadıgından dolayı evlenemedık ankara il goc ıdaresndekı tanıdıgımız akrabamız sayesınde oglumun kımlıgını cıkarabıldık zor oldu gec oldu 6 aylıkken cıkarabıldık sımdı ıl goc ıdaresıne dilekce yazdık esımın pasaportu olmadıgını ve durumları belirttik ermenistana gitmek ıcın ona seyahat belgesi talebinde bulunduk cıkması durumunda ermenıstana gıdıp ordan pasaportu halledecegız fakat bi srunumuz var ogluma pasaport cıkartmam lazım annesının kımlıgı yok pasaportu yok oglum tc vatandaşı kımlıgınde benım adım ve annesının adı yazıyor ben uzerıme aldım ve kımlıgı cıkmıstı Pasaport Cıkarabılırmıyız oglumuza Lutfen bıze yardımcı olun allah rızası ıcın cok karısık bı durumdayız Sımdıden tesekkurler