Herkese merhaba.
Konuyu fazla uzatmadan en önemli kısımlarını anlatıp sizlerden fikirlerinizi rica ediyorum. 1 sene önce ttnet ile 1 yıllık sözleşme yaptım 10 gün sonra turk net tarafından arandım ve oldukça makul fiyat teklif ettikleri için ve burası önemli "geçiş işlemlerini kendilerinin yapacağını" söyleyip beni ikna ettiler.
Aradan 6 ay geçti ve ttnetten bana 6 aylık fatura gönderdi.turk net geçiş işlemlerimi yapmadı gibi durumuda onların bana geçiş işlemlerini kendilerinin yapacağıyla ilgili bir söylemde bulunmadıklarını,ses kaydınından "savcılık"tarafından dinleneceğini söyleyerek beni başlarından savdılar.
Bende o hızla şansımı denemek için btk.gov.tr ye kayıt açtım ve iyiki açmışım.turknet beni arayarak o zaman ki yeni müşteri temsilcisi çalışanlarının hatalı bilgi vererek bana geçiş işlemlerinin kendilerinin yapacağını söyleyip bana yanlış bilgi verdiğini ve hatalarının kendilerinden kaynaklandığı için ttnete ödediğim parayı turknet aboneligimin devam ettiği sürecte ttnete ödediğim 561 tl karşılığı ücretsiz hizmet vereceklerini söylediler.
Bu süreçten beri internet hattınmı kestiler ve türlü türlü bahanelerle "port,şebeke sorunu" diye hizmet vermiyorlar.Ayrıca sütten dili yanan misali o süreçten beri bütün konuşmaları,yazışmaları "ses kaydı" aldım ve herşey ortada haklıyım.
Bu süreçten sonra 561 tlmi almak ve manevi tazminat davası açmak istiyorum.Sizce ne yapmalıyım,kime gitmeliyim? Teşekkür ederim..