27.09.2015 tarihinde Pamukkale firmasında 08.30 Bursa-Tekirdağ yolcuysuydum. Tabi baştan yaşadıklarımız asıl sorunun habercisiydi. 43 numaralı peronda beklemiz söylenirken otobüsümüz 32 numaralı ya 09.20de geldi çantalarımızla ilgilenen olmadı otobüsün etrafından döndük dolaştık neyse hallettiler.

Şimdi asıl sorunumuza geliyorum. Yalova da feribotu beklerken ufak bir mola verdik bende o sırada lavaboya gidip geldim en fazla 5dk olmuştur ama bir baktım otobüsüm feribota binmiş gidiyor başka bir pamukkale otobüs şoföründen kendi otobüsümün kaptanına ulaşıp beklemesini rica ettim En fazla 20 dk sürecekti bu çünkü arkasından feribota binmiştim ama beklemeyeceğini söyledi bende o zaman oturduğum koltukta Laptop'um olduğunu söyledim ona sahip çıkılmasını ve sıkıntı olmamısını istedim tamam bir problem olmaz Tekirdağ otogarda bırakacaklarını söyledi. Ben buna güvenemeyip müşteri hizmetlerini arayıp aynı durumu onlara da söyledim güvende olacaklarını söylediler neyse sonra ben ne olacağımı sordum başka bir otobüse aktarıp İstanbula götüreceklerini söylediler oraya gelince aradım biz size dönücez deyip 2 saat boyunca haber gelmeyince kendi imkanlarımla Tekirdağa ulaştım.

Otogara eşyalarımı almaya geldiğim de valizim varken Laptop um yoktu ve oradakilere söyledim ilgilendiler baya otobüs şoförüne ulaşıp sordular indikten sonra bakıp bulamamışlar bende şikayette bulundum kaç kere telefonla arayıp uyardığımı söyledim zaten bunların kayıt altına da alınıyor güvende olacağını söylemelerine rağmen böyle bi problem çıktı neyse sonra soruşturma başlattılar ve haber vereceklerini söylediler hala beklemedeyim. Ben o laptobu alabilmek için 3 ay boyunca çalışıp üniversite ye öyle gitmek istedim annem babam eşyalarımı sorduğumda üzülmesinler diye güvende dedim ve ilk yılımda ilk günümde böyle birşey yaşadım eşyalarda sigortalı olarak geçiyor bilette.

Sizler bu hukuk işlerinden daha iyi anlarsınız ve benim başka yapabileceğim bişey var mı Şuan hala soruşturma da yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..