öncelik ile herkese merhabalar. Konuyu şöyle bi özetlemek istiyorum. Bir şahıstan alacağım karşılığında bir araç aldım fakat araç aldığım şahıs üzerine değildi ve aracında birikmiş borçları vardı muayenesi de gecikmişti. Bende araç sahibini aradım ve aracın pul borçlarını ve muayenesini yaptıracağımı söyledim satışı vermeniz konusunda herhangi bir sorun olup olmadığını da sordum. Bana hiç bir sorun yok bizde zaten aracın satışını vermek istiyoruz şeklinde cevap verdi. Bende bunun üzerine aracın eksiklerini yaptırdım ve borçlarını kapattım, satış zamanı kendisini aradığımda yüz yüze görüşmek istediğini söyledi ve iş yerime geldi. Daha önce de telefonda bir kaç kez konuşmamıza rağmen kendisinin araç ile ilgili alacağı olduğunu kesinlikle söylemedi.m s Taatışı alacağımız gün gelip benim araçtan 1.500 tl alacağım var bu parayı almadan satışı vermem dedi. Bende kendisine bana bunu söylemediğini ve bunu ödemeyeceğimi söyledim, o da bana araç zaten benim çeker alırım arabayı satışı da vermem gerekirse polise gider çalındı arabam derim dedi. bende ozaman benim araca yaptığım masrafları bana öde aracını al ben diğer alacağımı alacaklı olduğum kişiyle hallederim dedim fakat buna da razı gelmedi. Şimdi bu durumda benim yapmam gereken nedir? Yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.