2009 yılında kredi kartımla internetten alışveriş yaparken kartımın biligileri kopyalandı bir ay sonra hesap özetimde 3000 tl kadar kontur alındığını fark ettim durumu bankaya bildirdim ve savcılığa dilekce ile suç duyurusunda bulundum kaçakcılık araştırma sonucunda 3 faklı illerden şebekeyi tespit etti banka beni sorumlu bularak borcu benim ödememi istedi ben ödemeyi yapmadım ve banka bana icra takibi başlattı savcılıktan aldığım şebekenin isim ve adresleri ile itiraz dilekçesi ile mahkemeye icra itirazı yaptım icra durduruldu banka faiz işlettirmeye başladı borcu türkased şirkete devretti mahkeme sonuçlandı kararda olayın araştırılmasına faizin durdurulmasına şebekenin olduğu illerde dava açılmasına harcamayı benim yapmadığıma karar verdi türk ased tekrar dava açtı borç 12000 tl olduğunu söylüyor her ay bana aileme telefon açıyor her aradıklarında durumu anlatıyorum tekrar arıyorlar davayı üzerimden düşürebilirmiyim 6 yıl oldu bankalardan kredi notum sıfır kullanamıyorum neyapmam gerekir teşekkürler