Merhaba 2 sene önce facebook üzerinden tanıştığım bir bayanla whatsapp ve telefonda görüşmeye başladık. 1 nci seferde başka bir şehirdeydi ve tam geleği sırada bir şeyler buldu ve gelmedi sorun etmedim ve ayrıldım. askere gittim askerde bana mesaj attı ve tekrar konuşmaya başladık. ve yine askerliğimin bitmesine yakın blusmucak gibi oldu ve yine değişmeye başladı. cinsel içerikli konuşmalarımız da vardı tbi telefonda ve yazılı olarak. bende kişisinin sadece dalga geçer gibi telefon üzerinden bluşacaz edecez şunu yapacaz bunu yapacaz sürekli oyaladıgına ve dalga geçtiğini anlayarak , bir anlık öfke ve sinirle küfür ettim tehdit ettim. gelince seni .... yapacağım gibisinden. ve resimlerini .... siteleri koyacam gibi. yazılı olarak whatsapp yoluyla gönderdim fakat hiç birini yapmadım tabikide. kendisi de korkmuş ve polise gitmiş ifade için çağırdılar. sesli yazılı veya görüntülü bir ileti hakaret , santaj dan dava açıldı Şimdi. gel ... yapalım falan tabi hepsini gülerek yazdım. gerçeklik taşımıyordu yani . kendisi mi şikayetçi benden yoksa kamu davası mı tam olarak bilmiyorum. ama bunun cezası ne olur şu dakika dan sonra şikayetini geri alsa bir yararı olur mu ? ve ceza alırmıyım? bu davadan yardım istiyorum. ne yapmam lazım.