Merhaba, saygı değer hukuki forum üyeleri size bir sorum olucaktı, ben internette Logo web tasarım işi yapmaktayım para kazanıyorum bu işlerden her neyse 6-7 ay önce biriyle iş yapmam gerekti ve o zamanlar pek bilgim yok tabi vodafone self şifremi verdim ve kontürü gönderdi sonra self şifremi değiştirdim, meğer kart kayıtlı kalıyormuş benim haberim yok bu işten, tabi 6-7 ay geçti vodafone internet sitesinden arkadaşıma kontör yollamam lazımdı girdiğimde bir kredi kartı ekli olduğunu gördüm, iş yaptığım arkadaşın iletişim bilgileri kayıtlı değil onu bulamadım, ve 542'yi yani müşteri hizmetlerini aramakta buldum çareyi kendilerine derdimi her ne kadar anlatsamda 3-4 defa arasam da hesabınıza kredi kartı kayıtlı olmadığını söylediler, ama vodafone sitesinde baktığımda hesabımda kayıtlı kredi kart ekli olduğunu gördüm, kart iş yaptığım adama mı başkasına mı ait şüphelerim oluşmaya başladı, iyi niyetimin suistimal edilmesini de istemem, bugün vodafone forum sitesine bu durumu anlattım ve numaramı istediler arıyıcaklar sanırım ben şimdi '' Kayıtlı Kredi Kartı mı sildirmek istiyorum? Başka bir kart ekleticem '' desem bilgiler 0 lanır ve bana ait olan kredi kartım oraya teyit geçilirmi? yardımınıza ihtiyacım var, ilerde sorun açmasını istemiyorum, IP gibi durumlar olursa kartı benim eklemediğimde görülücektir zaten, benden kayıtlı kart için bilgi isterler mi?. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.