merhaba 2005 yılında eşimin dayısı köydeki arazilerle ilgili bir sorunu çözmek için kardeşleri ve annesinden genel vekalet alıyor 2010 yılında annesini rahatsızlığını bahane ederek tek başına kaldığı evden alarak kayınvalideme bir süreliğine bakması için brakıyor bu srada önceden aldığı vekaletlerle evi müteahitle anlaşıp yıktırıyor bu öğrenilince kardeşleri vekaleti geri çekiyor evin yıkılmış olmasından ötürü kerdeşler vekaleti yeniden veriyor annesi içinse vekalet yenileyeceğiz diye üsküdar devlet hastanesine götürüyorlar fakat hastane uygun bulmuyor sonrasında ev yapılıyor hatta satılıyor annesi geçen yaz vefat etti son 5 yıldır kayınvalidem ve ben bakıyordum kayınvalidem dul ev tamamlandığında annesi kendi evinde ölsün diye buraya geçmemizi istediler bende geçmek ve bakım için masraflar yaptım kredi çektim haktan doğan dükkanın satışından ödeyecekler tahhütü vermelerine rağmen ödemedikleri için icralık oldum bende kayıplarım için bu ortaklı evde bir süre daha oturacağımı ifade ettim kabul ettiler fakat şu anda bize çıkmamızı tebliğ ediyor eşimin dayısı tüm bunların dışında elimize bina sözleşmesi geçti burda anneannenin vekaletide var vekalette ümraniye devlet hastanesi pskiyatriden alınmış tek doktorlu akıl sağlığı yerinde raporu var noterde 2 şahit gösterilmiş biri bu işleri takip eden emlakçı diğerini tanımıyoruz 2011 yılında alınmış alındığında resmi yaşı 92 gözüküyor fakat ne doktora gitti ne notere diye biliyoruz biz 1 yıl sonra sosyal yardım için heyet raporu çıkarttık raporda %90 özürlü verildi
1: tek hekimli raporla işlem geçerlimi
2: değilse ne yapılabilir
3: bakımdan dolayı zararlarımın tazmini mümkünmü
şimdiden ilginiz için teşekkür ederim