Darp edildim.Darp sırasında edvrıye atan polısler gördü.sahsı yakaladı.sıkayetcı oldumve uzlasmak ıstemıyorum dedim.Sahısta sıkayetcı olmuş VE RAPOR ALMIŞ.ama ben kesınlıkle elımı bıle vrumadım almıs bır sekılde.Sonra ben kati raporu adlı tıptan hemen aldım verdım.adli tıptan sonra bır doktor da 6 ay lık iz kontrolu verdiama adli tıpın verdıgınde bu yazmıyor.Gözümde dar sonucu yara olustu o yuzden.bu sahısada cenesındekı bır yara sebebıu ıle adli tup 6 ay sonra iz kontrolu uygun demıs.sahıs olayın ertesı gunu alıyor ılk raporu ve kati raporu 2.5 ay sonra almış.ilk raporda o iz ile ilgili bır dar bulgusu yokken adlı tıp kontrolde sonradan o tanıyı yazmıs.2.5 aylık sure zarfında olna o yaradan benım neden mesulıyetım var.ilk raporda öyle bir yara varsa kesınlıkle yazılmalıydı.yok ki oyle bir bulgu yazılmadı.bunun olayla ılgılı olmadıgı acık.uzlasmak ıstıyoruz.iz meselesi oldugu ıcın uzlasmaya tabı olmuyor.ama ben yapmadım o ıze sebep olacak seyı.bunu o sahısta yapmadı dese ve zaten butun delıller yapmadıgıma ısaret.durum ne olur.kovusturmaya yer yok kararı hemen cıkar mı.