Merhabalar. Öncelikle olayı anlatayım. Biri telefonumu kredi kartımı ve ehliyetimi iznim dışında geri iade etmemek üzere aldı. Daha doğrusu telefonumu kendisine bir yarım saatliğine ödünç vermiştim tekrar geri getirmedi. Bu sırada kredi kartım ve ehliyetim telefon kılıfının içerisindeydi. Kredi kartımla kuyumcudan alışveriş yapmış. Eşcinsel olduğum ve bu şahıs benim -sözde- sevgilim olduğu için ailem beni korumak istedi. Onların isteği üzerine biz polise farklı bir ifade verdik. Her şeyi kendi isteğimle verdiğimi şikayetçi olmadığımızı söyledik. Ancak olay kamu davasına dönüştüğü için dosya kapanmadı. Kendisinin de gidip ifademizi doğrulaması gerekiyordu. Zannediyorum ki bunu yapmadı. Bu olaydan hiçbir ceza almadan kurtulabildiği için sosyal ağ üzerinden kendisinin iznim dışında bahsi geçen eşyalarımı aldığını paylaştım (kullandığı facebook hesabı kendi adıyla değil benimki de aynı şekilde). Bu şekilde başkalarının da benimle aynı durumu paylaşmasını istemedim. Zaten belli bir süre sonra kaldırdım. Üzerinden zaman geçtiği için tam olarak hatırlamıyorum ama küfür ya da aşağılayıcı hiçbir şey söylemediğimi düşünüyorum. Şimdi hakkımda tarafından açılmış bir dava var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.