merhabalar
müşterisi olmadığımız bir bankadan kredi kartınızın asgari ödemenizi yapmamış bulunmaktasınız vs diyerek bir mesaj geldi.eşim hemen bankayı aradı ve böyle bir kartının olmadığını hatta böyle bir kartı hiç talep etmediğini söyledi.müşteri hizmetleri adına bir kredi kartı olduğunu ve internet üzerinden bir alışverişte tamamının kullanıldığını söyledi.eşim itirazda bulundu ve kayıt tutuldu. kısa bir süre sonra bankadan telefon geldi ve internet alışverişinden kargoyu kimin teslim aldığını bulmuşlar.kargoyu teslim alan eşimin 8 yıl yanında çalıştığı eski patronu çıktı.eşim hemen diğer bankalarla iletişime geçti ve adına bizim bilgimiz dışında başka bir kredi kartı,fon,hesap vs olup olmadığını soruşturdu.şükür başka bişey çıkmadı.banka bireyin imzası olamadan nasıl kredi kartı çıkarır ve başka birine teslim eder aklım almıyor.
şimdi ne yapmamız gerekiyor? eşim 8 yıl ekmeğini yedim diyerek yumuşadı hemen.bankaya tmm ben tanıyorum abim sayılır demiş.ilk önce aramızda halledelim olmazsa savcılığa şikayet ederim dedi.açıkcası korkuyorum başka bunu yapan adam başka bişeyler de yapar diye. ne yapmamız lazım yardımcı olursanız sevinirim.