Bir süre önce bir internet satış sitesinden yaklaşık 100 tl lik ürün aldım, parayı hemen havale ile gönderdim, havale açıklamasında sipariş kodu yazıyor, siteden bana alışveriş doğrulama maili de geldi, ancak aradan 10 gün geçmesine ve defalarca arayıp sormama rağmen hala ürünleri göndermemişler, telefon ile aradığımda her seferinde bugün gönderilecek yada yarın gönderilecek gibi inatla aynı cevapları alıyorum, ilginçtir ki bir keresinde de iki gün önce gönderdik deiler ama ne kargo takip numarası veriyorlar nede bana günlerdir gelen birşey var, üstüne üstlük, son aramamda firmanın sahibi olduğunu iddia eden bir kiş bana defalarca "gerizekalı" dedi ve hala ürünleri almış değilim, üstüne birde hakarete uğradım ...

Alışveriş sitesi açıp peşin para çekip ürün göndermeyeceksen, vatandaşı böyle boş işlerle uğraştıracaksan, zamanını emeğini parasını çalıp üstüne birde hakaret edeceksen illaki bunun getireceği sonuçlara da hazırlıklı olacaksın, şimdi siz üstadlara sormak istiyorum, bu site hakkında en doğru olarak ne yapmalıyım, böyle durumlar hepimizin başına gelebilir ve son zamanlarda benden başka daha birçok kişinin başına geldiğini de tahmin ediyorum, böyle şeyleri yapma cesaretini nereden bulduğunu anlamadığım bu şahsa karşı nasıl bir hukuki yol izlemeliyim ki, alabileceği en yüksek cezayı alsın ve herkese de örnek olsun...