Öncelikle herkese merhaba,

Benim olayım Şubay ayına kadar uzanıyor.Şubat ayında birisi ile ortak olup xxx.com alan adında bir e-ticaret sitesi kurduk.Site tamamen benim üzerime fakat mali işler ise ortağımın üzerineydi.Yani firma onun üzerine kurulu, web sitesi benim adıma kayıtlıydı.Geçen ay da benim bir süreliğine il dışına çıkmam gerekiyordu.Giderken de siteyi ortağıma devrettim(alan adını devretmemiştim yazılımı vermştim) gittim.Benim müdahele edemeyeceğim yerler olursa etsin diye.Fakat arkadaşımız siteyi üstüne aldıktan sonra hakkın yok dedi bizi dolandırdı.TC kimlik bilgilerim ile de alan adını üzerine geçirtmiş.Bastım yanına gittim zar zor elinden 30.000 tl sermaye ile kurulmuş işe karşılık 3.000 tl'lik seneti zor aldım.Çünkü şikayetçi olsam hiçbir hak iddia edemezdim.Neyse senetimi aldım bir de kağıt verdim.Kağıtta benim siteyi ortağıma 3.000 tl karşılığında verdiğim yazıyor.Ama o kağıtta sitenin adı yanlış ben de alan adını aldığım firmaya durumu izah etmiştim.Onlar da benden kimlik fotokopisi istediler alan adımı geri bana verdiler.Şimdi onlar bana böyle bir oyun oynadılar.Parasını da geçtim adımız dolandırıldı enayi salak yerine çıktı.Şimdi onlar alan adının bende olduğunu bilmiyorlar ve siteyi çok güzel işletiyorlar.Dediğim gibi sadece alan adı benim adıya kayıtlı herşey onların üzerine.Şimdi kozlarımı çeksem desem verin 50.000 veriyim size site ismini.(Ben parasında değilim oradan ne koparırsam götürüp çocuk yurtlarına verecem) başım belaya girer mi ? Ayrıca bunlar alan adının bende olduğunu öğrenirler de müşterilerden para alıp ürünleri göndermezlerse ben gümbürtüye gider miyim?

İş çok karışık ama malesef böyle.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.