Eşimle 2 yıl önce birbirimizi çok severek evlendik. 1,5 yaşında bir çocuğumuz var. 2 ay öncesine kadar herşey çok iyiydi ya da ben öyle olduğunu sanıyordum. Bir akşam eve gelip artık beni sevmediğini, görmek istediğini, bana ve çocuğumuza bakmak istemediğini söyledi. Bir an önce evi terk etmemi istedi. Sebebini sorduğumda artık istemiyorum sizi diyor. Eve geceleri geliyor ve başka bir odada yatıyor.Oğlum babasını görmek için kapısına vuruyor, ağlıyor yine de çıkıp çocuğuna bile bakmıyor. Çalışmadığı tek gün olan pazar gününü de dışarıda geçiriyor. Bu durumumuzu gören ve bunların doğruluğuna şahit insanlar var. Ben ne yapacağımı bilmiyorum. 2 ay içinde bütün hayatımız mahfoldu. Çocuğum çok küçük. Babasının ona olan bu tavır değişikliğinden de etkilenmiş durumda. Onu bırakabileceğim kimsem yok. O nedenle çalışıp çocuğuma ve kendime bakmam imkansız. Evimiz kira. Beni kirayı ve faturaları ödememekle tehdit ediyor. Eninde sonunda gideceksin, boşanacaksın diyor. En büyük korkum bu. Bizim kirayı faturaları ödemeden ve çocuğumun ihtiyaçlarını karşılamadan ortada bırakması.Lütfen bana bir yol gösterin. Daha 2 ay önce mutlu olduğumuzu düşündüğüm bir yuvam vardı. Eşimi seviyorum. Ben boşanmak istemiyorum. Ancak her gece eve geldiğinde benimle kavga ediyor evden gitmem ve boşanmam için. Evde barınamaz hale geldim. Çocuğum çok etkileniyor. En azından çocuğumun ruh sağlığı açısından annemin evine gidip orada kalırken boşanmadan tedbir nafakası davası açabilir miyim? Bu beni evi terketmiş gibi gösterp suçlu duruma sokar mı? Acil cevap verirseniz çok sevinirim.