bir subay ile astsubay arasında geçen tartışma ile ilgili bilgi isteyeceğim

ankarada bir birlikde birlide çalışıyorum, yarbayın odasının kapısının önünde bir konuyu konuşuyorduk, aniden kendisi bağırmya başlayarak, " sene ne diyorsun lan" dedi bunu söylerken odada 3 subay daha vardı, bende kendisine " lütfen düzgün konuşun, karşınızda devletin başçavuşu var, bana lan diyemezsiniz, lütfen" dedim ardından subaylardan biri beni dışarıdaya doğru çıkartarak " hadi git konuyu uzatma " dedi bende çekip gittim çekip giderken onun odasının dışında habercilerin kaldığı odanın duvarına gayrı ihtiyarı elimin ayasıyla vurarark gittim, ardından ben durumu cumhuriyet başsavcılığına giderek suç duyursunda bulundum, ardında 5 gün sonra skinleştiğimden dolayı tekrar savcılığa giderek suç duyurumdan vazgeçtiğim ve şikayetççi olmadığım ile iligli dilekçe doldurup savcıya verdim, savcılık konuyu inceledikten sonra görevsizlik kararı vererek, askeri savcılığa gönderdi, şimdi askeri savcılıkda

sorum şu ;
1. ben bu yaşanılanlardan dolayı küçük görüldüm ve hakarete uğrayarak mağdur duruma düştüm... askeri savcılık takipsizilk veya kovuşturmaya yer olmadığı ileilgili karar verri mi yoksa bundan dolayı benim yukarıda anlattıklarım doğrultusunda bir zarrar görürmüyüm