399/2 sayılı cetvele tabiyim. 14 yıldır genel idare hizmetler sınıfında güvenlik görevlisiyim. Güvenlik olamaz heyet raporu aldım ve kurum bu raporumu emekli sandığına gönderdi. Emekli sandığı da adi malullük verdi. Ben genel idare hizmetler sınıfındayken kurum bana yardımcı hizmetli kadrosunda çalışmak için dilekçe verirsem emeklilik işlemlerimin başlatılmayacağını bildirdi. Kurumda 87 tane genel idare hizmetler sınıfında boş kadro var ve ben de verdiğim dilekçede genel idare hizmetler sınıfına atanmak istediğimi şartlarım ve hakkım oluşmuyorsa yardımcı hizmetli sınıfında çalışabileceğimi ve gerekçesinin de tarafıma bildirilmesini belirten dilekçe verdim. Hala bu dilekçeme 60 gün dolmasına rağmen bir cevap gelmedi. Şimdi kurumum kendisinin istediği dilekçeyi vermediğim için kurumla ilişiğimin kesilip emeklilik işlemlerimin başlatılacağını bildiren bir yazı yolladı. Ben kesinlikle emekli olmak istemiyorum, benim hiç bir talebim olmadığı halde kurum benim ilişiğimi kesip emeklilik işlemimi gerçekleştirebilir mi?