Sevgili Hukuki.net Üyeleri;

09.04.2014 Tarihinde Saat: 12:05 Geçe evimi “Siber Bilişim Uzmanları” baskın yapıp beni İşyerinden çağırıldığında PC Hardisk ve harici Hardisk yedekleyeme başlamışlardır.

Ne Oluyor Diye Sordum?

Polis: Sizin İP adresinden Kamu ait bir site saldırı ve hacklenme yapılmış bunu için EL KOYMA var dediler.

ÖZET: Olay Araştırdığımda ise Benim Çalıştığım Üniversitenin Başka Bir Meslek Yüksekokuluna Ana sayfasına Melih GÖKÇEK Fotoğraf Yapıştırmışlar (Her Hangi Bir Küfür, Hakaret Yok) Olay İse 06.09.2013 tarihinde beni ip adresimle yapışmışlar. O Tarih de ise ben işdeydim. Ama Saat Bilgim Yok.

Ben kendi okulumda Muhasebe ve Web Editor yapıyorum. Daha Önce Bilgi İşlem Uyarmıştım Açıklarınız var diye, Teşekkür etmişlerdi. Kendim Web tasarımcıyım.

Yukardaki Konu Hakkında Ne Yapmam Lazım?

Avukat Hapis değil de, İdari Para Ceza Alırsın ve İşyerinde sıkıntı olabilir bilgin olsun? dedi

Çalıştığım Birim Bana Güveniyor yapmadığına! Beni Üniversite İşten çıkarta bilir mi?

Avukat danıştığımda Dosyam 11.04.2014 tarihinde Bulunduğum ilçeden, İL’deki Savcıya sevkedilmiş. Ancak tam içerik sahibi değil danıştığım avukat 14.04.2014 tarihinde Bilgi alırım dedi.

Ceza Alırsam Ne olur?