Merhaba,
yaklaşık 2 yıl önce x dershanesi tarafından sürekli telefon ile arayarak kampanyamız var çocuğunuzu getirin 2 ay bedava deneme süremiz var akabinde memnun kalırsanız ücret karşılığında devam edebilirsiniz dediler. bende yakın olduğu için gittim görüşdüm ve kabul ettim yalnız görüşme sonunda senet çıkarıp imzalamamı söylediler bende itiraz edip 2 ay sonra imzalıyayım dediğimde formalite zaten bir işlem yapmıyoruz gibi şeyler söyleyip ikna ettiler ve imzaladım. fakat 10-15 gün boyunca x adlı eşcinsel bir çalışanı tarafından sürekli taciz edildim (bazı smsler hala mevcut silmedim) sonunda çocuğumda erkek olduğundan rahatsız olup göndermedim. bir süre sonra arayıp nedenini sorduklarında gerekçemi söyledim ve o çalışanın ayrıldığını söylediler fakat bu kez de söz konusu dershane bizden oldukça uzak bir ilçeye taşınmışdı ben gene kabul etmedim ve aradan 2 yıl geçdi ne arayan var ne soran ta ki 2 gün önce evime icra evrakları geldi. hemen gidip itiraz dilekçesi verdim fakat icra dairesindeki müdür bu itirazın hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini bu parayı kesinlikle ödemem gerektiğini başka yolum olmadığını söyledi.
şimdi sizden ricam hiç bir hizmet almadığım ve tacize maruz kaldığım bu olayda ne yapmam ne gibi bir yol izlemem gerek bana söylersiniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler..