Herkese iyi geceler diliyorum.
Daha once aramizda husumet bulunan ve komsumuz olan birkac bayan ben ve 16 yasindaki kiz kardesim hakkinda asli olmayan bayanlara tehdit ve hakaretlerde bulundugumuz gerekcesiyle asilsiz bir sikayette bulundular. Bu arada polis zoruyla ikimizde karakola goturulduk. Kiz kardesimde bende karakolda memur beyler islerini yapsada birer suclu muamelesi gorduk. Daha sonra polis araciyla yine bir suclu gibi saglik raporu almak icin hastaneye gotutulduk. Bulundugumuz yerde saygin bir esnafim ve ilcemizin kucuk bir yer olmssi nedeniyle insanlsrin hakkimizda bazi dedikodular ettigini duyduk.tabiki boyle birsey daha once yasamadigimiz icin aile olarak psikolojimiz olumsuz yonde etkilendi. Duydugum kadariyla savci takipsizlik karari vermis. Olay mahkemeye bile tasinmadi. Ama takdir edersiniz ki bende hakkimi aramak istiyorum. Manevi olarak ben ve kiz kardesim cok zarar gorduk.bu olayin yasanmadigina dair sahitlerimde var. Nasil bir hukuksal yol izlerim ve ne derece basarili olur? Dimdiden ilginiz icin tesekkur efiyotum hepinize.