+ Konuyu Yanıtla
14 / 14 Sayfa İlkİlk ... 4567891011121314
131 den 139´e kadar toplam 139 ileti bulundu.
    Nerede
    ankara
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Avukat Mağduru Olduğunu Düşünen Müvekkiller Nasıl Delil Toplayabilirler

Hiç kimse niçin yorum yapmaz ki.Başında nefes almadan yazan ve beni karalayanlar neredeler acaba ? ? ? ? ?

Hukuki NET Güncel Haber

Avukat Mağduru Olduğunu Düşünen Müvekkiller Nasıl Delil Toplayabilirler konulu yargıtay kararı ara
    Avukat Mağduru Olduğunu Düşünen Müvekkiller Nasıl Delil Toplayabilirler konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Avukat Mağduru Olduğunu Düşünen Müvekkiller Nasıl Delil Toplayabilirler

Alıntı melahatgüloğlu rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Hiç kimse niçin yorum yapmaz ki.Başında nefes almadan yazan ve beni karalayanlar neredeler acaba ? ? ? ? ?
    sorun burda zaten,
    başından beri sizin düşüncenize '' ters'' olan diğer bakış açılarını siz karalamak olarak görüyorsunuz,
    dolayısıyla kimse de o yükün altına girmek istemiyor,
    kaçıyor yorumdan,

Siz en iyisini bilirsiniz, devam edin bence, yoruma ihtiyacınız yok gibi zaten

Nerede
    ankara
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sn Kırcalı; Bu başardınız demek mi....Öyle mi anlayayayım.Sn Emrah Yavuzcan benim bu sayfa ile pek alakalı idi.Başarımı okuyabildiler mi acaba.Siz de muhaliftiniz bana.İnsanlar tarafsız olmalı..Haklı çıktım ve bir tebriği hak ediyorum..Etmelisiniz.
    Ayrıca!!!!!!!
    Bu konuda Sn admine ve sn editöre özel bilgi sunmam gerektiğini etik olarak hissediyorum..Yalancı ve karalama kampanyası yapmadığımı kurgu olmadığını bilmeye hakları var.Hatta arzu ederlerse zevkle katılacağım yargılamanın yapıldığı mahkeme ve saatine kadar.
    Evet, nerede beni topa tutan üyeler.Satırlar dolusu nerede ise bana karalama kampanyası başlatmaya çalışan bazı hukukçular ve üyeler.Hatta özellikle hukukçular halı çıkan bir vatandaşı tebrik etmeliler..Haklıyı alkışlamak cesurca ve adilce ve saygı duyulacak bir davranış.....

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

O avukat herkimse artık bilemeyeceğim. Suçlu ise cezasını çeker. Bunun aksini söyleyen de olmadı. Ama benim itirazım sizin burada sanki yargılama yapılmış da hüküm verilmiş gibi avukat düşmanlığı borozanı çalmanıza idi. Anlattıklarınıza bakılırsa hala da hüküm kesinleşmemiş görünüyor. Biz hukukçular bir karar son yargı mercii tarafından da onaylandıktan sonra ona KARAR deriz. Günlerce sizden olayı anlatmanızı rica etmemize rağmen polemikten başka birşey üretmediniz. Biz de bıraktık kendiniz çalın kendiniz oynayın işte.

Nerede
    ankara
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sn Litigation;
    1-Kendiniz çalın kendiniz oynayın yorumunuz bir hukukçuya yakışmıyor.
    2-En azında avukatımın köşe bucak kaçıp davama sahip çıkmaması ve hatta bazı davalarımı açmış, bazılarını da sonuçlandırmış vs yalanları sonucu kendi başıma açıp snuçlandırdığım bir davam da var....Bu ne demek oluyor..Hukukçu bile olmayan ben kendi başıma hakkımı alabilmişim...İstese alabilecekmiş....Alabileceğini biliyordum.......Burada kendin çal kendin oyna denmez...Hakkınız olanı aldınız ve başardınız denir.Üstelikte o avukata rağmen.....
    3-Başta hiç bir yargılama belli değildi demişsiniz.....Evet doğru....O zaman niçin bana karşı bir negatif cephe oluşturdunuz ?????
    Tarafsız olsaydınız...Hukukçulara özellikle daha çok yakışırdı.Hala yargıda kesin sonuç yok gibi bu durumu kabullenemeyen bir ezikliğin içindesiniz.
    4-Senin işinde Yargıtay kararı bile yok,çok araştırdım diyen bir avukat var iken;
    Bunu bu kadar zor işi başardı isem ayrıca tebrik edşlmeliyim..Demek ki, örneği bile olmayan ben çooookk zor bir başarı elde etmişim..Hatta öğrenciler örnek dava olarak incelesinler.
    Sn Kırcalı; düz düşünün aynen bir çocuk gibi ......O zaman anlayacaksınız beni....
    Bana da tarafsız baksaydınız, çok olgun davranmış olurdunuz....Burayı okuyan herkes her şeyin farkında...Bence artık kabul edin de .........

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sn Kırcalı; Bu başardınız demek mi....Öyle mi anlayayayım.Sn Emrah Yavuzcan benim bu sayfa ile pek alakalı idi.Başarımı okuyabildiler mi acaba.Siz de muhaliftiniz bana.İnsanlar tarafsız olmalı..Haklı çıktım ve bir tebriği hak ediyorum..Etmelisiniz.
    Ayrıca!!!!!!!
    Bu konuda Sn admine ve sn editöre özel bilgi sunmam gerektiğini etik olarak hissediyorum..Yalancı ve karalama kampanyası yapmadığımı kurgu olmadığını bilmeye hakları var.Hatta arzu ederlerse zevkle katılacağım yargılamanın yapıldığı mahkeme ve saatine kadar.
    Evet, nerede beni topa tutan üyeler.Satırlar dolusu nerede ise bana karalama kampanyası başlatmaya çalışan bazı hukukçular ve üyeler.Hatta özellikle hukukçular halı çıkan bir vatandaşı tebrik etmeliler..Haklıyı alkışlamak cesurca ve adilce ve saygı duyulacak bir davranış.....
    Harika, süpper, fevkalade,

Devam edin bence.
    ama unuttuğunuz bir şey var,
    burada birileri size karşı galip gelme derdinde değil,
    o nedenle bu sitede bu konuya veya bir başka konuya yorum yapan hiç kimseye karşı bir zafer kazanabilmeniz mümkün değil,
    burada kimse sizinle savaşmıyor, sizin rakibiniz değil

O nedenle kimse yorum yapmıyor demek istemiştim, çünkü siz sizin düşüncenize karşı olan her yorumu karalamak olarak
    değerlendirdiniz.

Bana göre hala bu konuda alkışlanacak bir durum yok , siz her nekadar çoook büyük bir iş başardığınızı düşünseniz de!
    Saygılar,

iyi günler

- - - Updated - - -

sn Litigation;
    1-Kendiniz çalın kendiniz oynayın yorumunuz bir hukukçuya yakışmıyor.
    2-En azında avukatımın köşe bucak kaçıp davama sahip çıkmaması ve hatta bazı davalarımı açmış, bazılarını da sonuçlandırmış vs yalanları sonucu kendi başıma açıp snuçlandırdığım bir davam da var....Bu ne demek oluyor..Hukukçu bile olmayan ben kendi başıma hakkımı alabilmişim...İstese alabilecekmiş....Alabileceğini biliyordum.......Burada kendin çal kendin oyna denmez...Hakkınız olanı aldınız ve başardınız denir.Üstelikte o avukata rağmen.....
    3-Başta hiç bir yargılama belli değildi demişsiniz.....Evet doğru....O zaman niçin bana karşı bir negatif cephe oluşturdunuz ?????
    Tarafsız olsaydınız...Hukukçulara özellikle daha çok yakışırdı.Hala yargıda kesin sonuç yok gibi bu durumu kabullenemeyen bir ezikliğin içindesiniz.
    4-Senin işinde Yargıtay kararı bile yok,çok araştırdım diyen bir avukat var iken;
    Bunu bu kadar zor işi başardı isem ayrıca tebrik edşlmeliyim..Demek ki, örneği bile olmayan ben çooookk zor bir başarı elde etmişim..Hatta öğrenciler örnek dava olarak incelesinler.
    Sn Kırcalı; düz düşünün aynen bir çocuk gibi ......O zaman anlayacaksınız beni....
    Bana da tarafsız baksaydınız, çok olgun davranmış olurdunuz....Burayı okuyan herkes her şeyin farkında...Bence artık kabul edin de .........
    Dediğim gibi,
    insanlarla uğraşmaktan vazgeçin bu sitede,
    kendi olayınızı , kendi eyleminizi anlatın-paylaşın, varsa sorunuz sorun,
    yok ben sadece ben başardım, bana başaramazsın diyenleri arıyorum artık, o nedenle soruyorum neden o zamanlar bana karşı olanlar (sandığınız) şimdi hiç bir şey yapmıyorlar diye burada sormaya devam edeceğim diyorsanız,
    bilmenizi isterim buna uzun zaman izin verilmez .

Nerede
    ankara
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Borazan çalmak ??????? Kaba ve alaycı olmuş....Son derece yakışıksız

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Borazan çalmak ??????? Kaba ve alaycı olmuş....Son derece yakışıksız
    Şöyle bir etrafına bak bakalım. Senin adalet sistemine, Türk hukukuna ve bu siteye ne faydan var? Sürekli ağlama zırlama. Anlatıyoruz anlamıyorsun. Hemen intikam hissi ile herkese saldırıyorsun. Ben hakim yerinde olsam şu kararı verirdim; Müştekiye kanuni temsilci atanmasına derdim. Hoş, davayı kaybetsen bu sefer de hakimler hakkında atıp tutardın. Onun için hangi yargıç arkadaş bakıyorsa bu davayı kabül etsin yoksa hukuk sistemine de çemkirecek zevat.

Nerede
    izmir
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Benimde bu konu ile alakalı bir sorum olacaktı. Bir bosanma davası geçirmekteyim inandıgın ve guvendiğim iyi bir avukat tuttum ve kendisine davamı takibiiçin vekalet verdim ancak sıkıntı ne die soracak olursanız avukatım once usulune uygun basit bir bosanma dilekcesi yazdı lakin ben kendisine karsı tarafın kusur ve hataları ile ilkgili uzun bir mail atmıstım ancak o basit bir standart dilekce yazıp bu kusurların hiç birini dilekcede belirtmedi ardından karsı tarafla goruserek karsı tarafın tamam bende bosanacagım istemiyorum beyanına inanıp herhangi bir protokol bile yapmadan yoluna devam etti ve ardından 1. durusma gecti fakat karsı taraf katılmadı boyle olunca 2. durusma oncesinde yine onlarca sey yazarak karsı taraf hakkında bilgi verdim ve bunları belirtmesini rica ettim lakin yine karsı tarafla konusup biz esimle konusuyoruz bir sıkıntı yok lafina inanarak davayı takip etmedi ve hakim arkadasım sizi bosuycam diyerek bir ara durusma aldı bu durusmadada eşim katılmadıgından 3. durusmaya attı kendisi takip etmedigi ve hic bir evrak hazırlamadan sadece karsı tarafın beyanına nazaran hareket ettigi için benim yine attıgım maillere ne yazık bir cevap vermedi ve buna uygun dilekce hazırlamadı neticede benden 2 tanık istedi eşimin yine gelmeyecegini dusunerek tanıklarada ifade vermesi için oncesinde bilgi verdi ancak 3. durusmaya eşim katılınca davadan 15 dakka once tanıkların ifadelerini degistirmesini soyledi ve 1. tanık hiç tanımadıgını 2. tanık ise sevgilim oldugunu soyledi avukatımın boyle yonlendirmesinden dolayı ve boylece yuksek bir rakam nafaka ortaya cıktı ve eşimde davaları birlestirme kararı alarak avukatıyla bana zina sebepli maddi manevi tazminat istemiyle bosanma davası actı oyle bir duruma geldik ki biz kibar dilimizi ve dilekcelerimizi takipsizce devam ettirirken ne yazık karsı taraf cok saglam bir dilekce ile bize yuklendi dilekcenin gelmesinin hemen ardından avukatım kendi kendine sinirlenerek ben bu davaya devam edemem diyerek istifa etti şimdi haklı oldugum bir davada haksız vekilsiz vede birton tazminat ve nafaka istemiyle basbasa kaldım avukatımı ciddi manada şikayet etmek istiyorum degerli fikirlerinizi bekliyorum saygılar

+ Konuyu Yanıtla
14 / 14 Sayfa İlkİlk ... 4567891011121314

Bu sayfada bulunan kavramlar:

avukat magdurlari

avukat magduru olma

muvekil avukata sorunu nasil ifade etmlei

avulat magdur

avukatin muvekile hakareti

avukat magdur tarafin hepsinin vekilliğini üstlenebilirmi

avukatin magdur etmemesi icin yapilacak seyler

avukatin davaya katilmasini nasil ogrenebiliriz

muvekkil avukatindan dosyasini nasil geri alabilir

avukat muhekkiline soru sorarmi

avukatin gorevini kotuye kullandigini nasil anlarim

beni savunsun diye dosyami verdiyim avukatim beni kandiriyorsa nasil anlarim

davadan sonra avukatin paramdan alip almadigini nasil anlariz

avukat magduru olmamam icin ne yapmaliyim

karsi tarafin avukatini nasil ogrenirim

hukuk mahduruhum neyababilirim

avuktlar nasil delil toplar

Avukatım uzerındekı hakları 2014

avukatmaduruyum yardım

iş magdurlarının avukatı

avukatim beni mağdur etti

iş davasının durumunu nasıl öğrenebilirim avukatın karşı tarafla gizliden anlaşma yapmıs olabilir

avukatimizin davadan cekildigini nasil ogrwnebilirim

avukatın tahsil ettiği parayı nasıl öğrenebilirim

avukatın para almasina ragmen dava açmamasi

Forum