merhabalar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak bizim ailece cektigimiz bir sorunumuz mevcuttur. abim 32 yaşında pisikoloji bozuk birisi daha önce 2 hastanede yatmıştır.hep takıntıları var ailem bana şiddet uyguluyor diye sürekli bu durumla bizleri şikayet etmektedir.nerdeyse haftada 1 gün karakola gitmekteyiz her ay bir mahkememiz olmaktadır.aksi halde bizleri şikayet ettigi gibi doktorları,polisi,komşuları,akrabaları ve savcıyı bile bana zarar verdiler diyerek darp ettiler diyerek şikayette bulunmaktadır. sonunda savcı talimatıla birlikte rapor cıkartıldı. cıkan sonuc %100 pisikolojisi bozuktur raporu tüm mahkemelerimiz tüşmektedir.fakat herkez bundan bıkmış vaziyettedir savcılık karakol hastaneler doktorlar tabiki bizlerde bizlere zarar veriyor saldırıyordu ama 1 yıldan beri bizimle oturmuyor. savcılık hazırlık büro bizim adımıza vasilik davası acıyor bu bize sorulmadan acılan bir dava bir avukatlan görüştük bu kişi adam ödürse daha ceza almıcak olan size olur dendi abim bizimle kalmıyor babamda vasilik için kabul etmicem diyor babam zaten 60 yaşında kalbi var tansiyonu var hem bu kişi bizlere saldırıyor bizimle kalmıyor.biz mahkeme günü vasiligi kabul etmicez kabul etmesek bile vasilik atanabilirmi veya atansa vasilik bir suc işlediginde allah korusun ölümlü yaralamalı bir olayda kendisinin ceza almıcagı acık raporuyla kesin bu vasi olan kişi ceza alabilirmi bu konuda sizlerden bilgi almak istiyorum şimdiden herkese tşkler...