Sn Değerli avukat abilerim ablalarım.Mart ayı başında çanakkalede maalesef gençliğimiz verdiği heyecan ile 2-3 aydır esrar kullanıyorduk.Ancak mart ayı başında şahsım adıma polise yakalandım ve hakkımda işlem yapılarak serbest bırakıldım.İfade vs gibi prosedürleri hallettikten sonra Çanakkalede üniversite okudugum için ve ailemin bu konuyu öğrenmemesi için çanakkaledeki ev adresimi gösterdim mahkemeden gelecek kağıt için.Ancak bu olaydan sonra okulu bırakma kararı aldım ve memleketim antalyaya döndüm.Bundan daha kötüsü oldu ve arkadaşımda okulu bıraktı evi boşalttı ve memleketine döndü.Şimdi o mahkeme kağıdı o adrese gelirse ben bu kağıdın gelip gelmediğini veya davanın hangi tarihte olduğunu nereden öğrenebilirim.Cevaplarınız benim için çok önemli sizlerden rica ediyorum.Birde çok kısa cevap verirseniz çok mutlu olurum denetimli serbestlik hakkında ?

1-) Mahkemede denetimli serbestlik yasası uygulanmayıp hapis cezası almam söz konusu olabilir mi ?

2-) Haziran ayında yurt dışına çalışmaya gidiyorum.Denetimli serbestlikte ne kadar süreyle idrar vermem gerekiyor ve ne kadar sürede tamamlanıyor ?.

Siz değerli bilgili avukatlarımızdan konuyla ilgili bilgilerini benimle paylaşmalarını ve bunun benim için hayati önem taşıyan cevaplar taşıdığını ısrarla belirtmek isterim..

İyi günler iyi çalışmalar