ÖNCELİKLE bir arkadaşımın kılığına giren hacker yani sanki o yazıyo gibi benim pcme key loger dosyası yükledi ve mail adresimi çaldı maili çalmasının sebebi ise oynadığımız bir oyunun bu mail adresine bağlı olması ve dolayısı ile oyunu ve karakteride çalmış oldu myneti aradım biz yardımcı olamayız dediler 7 senedir üyeyim üye kullanıcı adı aımı soy adımı taşıyo yani bana ait olduğunu ispatlamam çok kolay ve olayın gece saat 2 de olduğunu ve kişinin bilgilerimi gizli sorumu değiştirdiğini ve mail adresimi başka adrese yönlendirdiğini görmeleri zor değil. ben cep telefonlu güvenlik sisteminden yararlanmadığım için bütün bunlar başıma geldi ve mailimde şahsi bilgilerim var neyse ondua geçtik 2 senedir emek verip oynadığım oyunuda çaldı bu şahsiyet bununla ilgili ne yapabilirim bir avukata gidip *****@mynet.com yani kendi adresimi geri bana vermelerini nasıl talep ederim.? mail adresimi aldığım taktirde sorunum kalmayacak siz değerli büyüklerimizden yardım diliyorum cevap verebilirmisiniz ne yapabilirim. davamı açıcam suç duyurusundamı buluncam ne istiycez? bir bakan bir millet vekili bir başbakan cocugu olsak mailimiz çalınsa saniyesinde bulacaklarından hiç süphem yok bir defa bilişim şubeye yolum düşmüştü savcılığa birilerini vermiş ve tüm delileri sunmuştum birşey çıkmadı ama bu mynetten kişisel mailimi talep etme hakkım nedir bundan bir sonuç çıkacağına inanıyorum mail adresimin kendi mail adresim olduğunu her şekilde kanıtlarım içindeki maillere kadar hepsini kanıtlarım çünkü mail gönderen kutusunda kendi kimlik belgelerim falan var + zaten mail adresim adım soy adımla başlıyo lütfen yarım ediniz olaybundan ibaret.