Merhaba

Turkcellin kampanyasından 24 ay taahhüd vererek aldığım cihaz ve bağlantı bedeli faturada 900 tl civarındaydı.Ödeme yapmadığım dolayısıyla aylarca elime herhangi bir fatura ulaşmadı ve herhangi bir bilgi almadım.Bugün müşteri hizmetlerini aramam sonucu cayma bedeli 2.176.00 civarında bir borç çıkardılar.Ayın 25 ine kadar ödemem aksiz halde icraya verileceğimi belirttiler.
İcraya verilmem durumunda üzerime herhangi bir kayıtlı mal bulunmamaktadır.
Üzerime ait bir mal bulunamamasının ardından işlemler ne şekilde ilerler.Taahhüd var ortada ve caymış gözüküyorum.Cezası ne kadar olur?
Tarafıma bilgi verilmemesi ve fatura gönderilmemesinden dolayı bir hak iddaa edebilme imkanım varmıdır?

Sözleşmede hat dondurulursa veya kaptılırsa cayma bedeli ödenir diyor.Bana herhangi bir bilgi verilmedi vede sözleşmede kaç ayda hattın dondurulucağı belirtilmemiş bunun yanında yukarda belirttiğim gibi fatura veya herhangi bir bilgi ne ev adresime ne mail adresime nede telefonla bana ulaşılmadı.

Başlıkları okudum mal beyanında bulunmamaktan 10 gün ceza alınıyormus birde taahhüd uymamaktan 3 ay ceza alan biri var.Benimde ödeme yapmadıgım takdirde alacağım ceza 3 aymıdır?
Gerçekten zor durumdayım.
Yardımcı olabilirseniz çok sevirim.
Teşekkürler.