Merhaba, kurymsal bir markada 5yil mudurluk yaptiktan sonra genel merkezinde bir pozisyona gectim.Is gorusmelerinde talep ettigim rakam soruldu ve bir rakam araligi verdim.Sonrasinda ise kabul edildigimde talebimin cok altinda bir teklif yaptilar ben de o rakamla gecinemeyecegimi soyledigimde bana seviye gecisleri ve zammin olacagi kisa bir sure sonra da benim istedigim rakami zaten bulacagini soylediler ben de bu vaade inanarak isi kabul ettim.Mudurken aldigim rakamin yarisindan da daha dusuk rakamla basladim.Derken sirketimizde seviye gecisleri ve primler kaldirildi.Bu konuyu 7ay sonra yoneticimle paylastim bana soylenen rakam bu degildi ve bu rakamla gecinemedigimi ilettim.Yoneticim personel mudurluguyle goruserek cok komik bir rakam ilave ettiler ancak yine de talep rakamimi bulmadi.Bahaneleri ise su ki,bu pozisyonda verilebilecek en yuksek rakam buymus..Ben asistan degilim,uzman yardimcisi da degilim uzmanim.Ama asistanlarin aldigi maasi aliyorum.Ustelik son 4aydir is yukum gorev tanimim disina cok fazla cikti ve yoneticim kendi gorev tanimindaki isleri bana yaptiriyor.Ciddi anlamda demotive calisiyorum.isimi kaliteli ve beklenen terminden once yapiyorum ama gerekli degeri gormuyorum ustelik cok komik bir rakam ile istanbul sartlarinda gecinemiyorum.Bana vaad edilen rakam gerceklesmedi.Ve tam bir yil oldu merkeze geceli.6yildir bu markadayim birakmak son tercihim.Bana ne yapmam gerektigi kinusunda yol gosyeren olursa cok memnun olacagim.Simdiden tesekkurler