Merhaba.Ben 1987 doğumlu üniversite öğrencısı bır bayanım Benim danışmak istediğim konu internette ki bilgilerimin gizliliği hakkında..Ben bundan 2 yıl önce kendı üniversitemin forumunda bır cok (sosyal,spor,genel vs baslıkları adı altında )konuda fıkrımı oradakı kullanıcılarla paylastım..O donem ebeveylerımın bosanması benım ayrı sehırde tek basıma yasamamın getırdıgı sorumluluklar vs sebebı ıle ruhsal saglıgım pek yeırnde degıldı ve o sıtede su an tasvıp etmedıgım bır cok konusmam gorunurde..Oradan uyelıgımı sıldırmeme ragmen normalde sılınebıldıgı halde attıgım mesajlar sılınmedı.. Bugun dogru duzgun bır yasantım evlılıge gıdende bır ılıskım var.Sorunum su kı bırı cıkıpda google'a ısmımı yazdıgında daha ılk sayfada bu sıteye zamanında attıgım sacma yazılar ortaya cıkmakta.. Arastırmalarıma gore bu web sıtesının web masterı ıstese benım bılgılerımı google da gorunmeyecek sekılde ayarlayabılırmıs.. Sıte yonetıcısıne her turlu ulasmaya calıstım maıller attım fakat bana hıc bır sekılde olumlu olumsuz gerı donulmedı..Ben yarın bır gun ekonomıst olup cıkıcam ve hatta ekonomı hukuku uzeırne master yapıcam saygın bı yerde calısıcam Allahın ıznıyle eısm cocugum olucak bırı cıkıpda ısmımı yazdıgında bu sacmasapan konusmalarımı gorsun ıstemıyorum..Bu konuda ne yapabılırım bunu nasıl engelleyebılırım yardımcı olabılır mısınız? Yapılabıldıgı halde bastan savarak kucucuk bı ıstegımı yerıne getırmemelerı haksızlık.. Lutfen yardımcı olun saygılar.