Merhabalar, anindakapida.com ( EFZ Elektronik ) isimli siteden aldığım lcd televizyonum arızalandı ve hemen ürünü aldığım EFZ Elektroniği aradım garanti belgesi üzerinde yazan yetkili servis olan HOŞ elektronikle artık çalışmadıklarını ve ürünü PLATO ELEKTRONİK isimli yeni servislerine yollamamı istediler ve bende öyle yaptım.Aradan 1 ay geçmesine rağmen televizyon geri gelmedi ve telefonlara cevap veren yok, plato elektroniğe ulaşamayınca ürünü aldığım anındakapıda sitesini ( EFZ Elektronik ) aradım ve durumu izah ettim fakat bu konu bizi ilgilendirmez daha öncede başımıza geldi plato elektronik hakkında şikayetçi olun dediler.Fakat faturada EFZ elektronik yazıyor ben şaşırdım ne yapacağımı.Malı satan firmanın söylediği servise ürünü yolladım ve servis ortalıktan kayboldu adreste bulunmuyorlar telefonlara bakmıyorlar ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum.Bana bizimle ilgisi yok biz şikayet olunca daha öncedende bildirmiştik alakamız olmadığını gibi pişkin bir cevap verdiler..