ailemin oturduğu evin karşısında eşi boşanmış işi gücü olmayan 55/60 yaşlarında bi adam var.Sabahtan akşama kadar evin önünde kaldrıma otorur biri evin önünü yıkasın araba park etsin herhqangi bi yere , küfreder sopayla üzaerine yürür.İşi gücü olmayan biri. Herkese gözüne diker dik dik bakar

Bundan 6 ay önce ailem kendi evimizin önünü yıkadı diye sopayla kavgaya gelmiş ve darp olayı oldu .Daha öncesindede sürekli bi sataşıyordu zaten duymazlıktan geliyorduk.Neyse mahkeme ye verdik ve sonuç olarak mahkeme masarfını buna ödettiler ve daha önce sabıkası olmadığı için 5000 tl ceza vercekdi hakim vermedim dedi.

Bu olaydan sonra arada bi ailemin yanına gittiğimde sürekli bize ters ters bakıyo arkamıazdan mıırldanark küfür ediyor Cevap verince sopayla üzerime yürüdü .Dayanamadım en son sopayı elime alıp kapısna kadar gittim korkusundan çıkamadı beni içeri cekmeye calışıyor (haneme tecavüz etti diyecek aklınca) neyse birbiriizi küfürleştik filan.

Polis çağırdık mahkemeden de daha önce bi ceza almadığı için şikayetci olup boşuna uğraşmayım dedim onlarda olmadı.Poliste bu kavgayı sürdürmeyin ileride 2 nizde toplu
para cezası alırısnız diyor.

Ama bu adamın bakışları filan rahatsız ediyor mahallede herkes şikayetci olmasına rağmen herkes susuyor kimse şahit dahi olmaya yanaşmıyor.Bu kişiye ne yapabiliriz.Bide üstüne oğlu filan beni yakalıcam die tehdit etmiş artık ne yapacaksa