Merhabalar öğrenmek istediğim eski eşim sicili bozuk olduğu için benim adıma bir fırın açmıştı.Fırın benim adıma şahıs firması olarak kurulmuştu.
Kendisiyle sorunlarımız olduğu için ayrı yaşıyordum boşanma sürecinden sonra işletmiş olduğu dükkanla alakalı bir çok yerden borç benim adıma kaldı
adıma ticari kredi çekmişti birde sahte senetler düzenleyip mal almış aileme ihtiyati haciz geldi eşyalarımızı götürdüler ardından vergi dairesine ve elektrik idaresine beni borçlandırmıştı
vergi dairesine usulsüzlük yapmış borcun bi kısmını ödedim.elektrik idaresine ise kaçak alektrik kullandığı için hapis istemiyle yargılandım mayısta yapılan son duruşmada cezadan beraat ettim dükkanı işletmediğim anlaşılmıştır.buna rağmen bedaş bana icra davası açtı ve menfit davası açmam istenildi.
dükkanı devretmiştik alan kişi bazı borçları üstlendi benim adıma kalan borçlar çekilen kredi elektrik idaresi ve vergi dairesi.arabamı satıp bu borçların bi kısmını ödedim bedaşın istediği menfi tespit davasını açacak maddi imkanım olmadığı için ve avukat tutacak param olmadığı için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.bu borçları dükkanı işleten eski eşime yıkmanın başka yolu varmıdır.acil yardım..