Benim başıma da bu konuya yakın olan bir hadise geldi..Hatta rumuzdan değil isimden hatırlayanlar olabilir..Bu konudan fazlası bile var..Tuzak ya da 4 tane kredi daha başka şeylerde var..2 kart 9000 tl yaklasık limit şartsız..Meslek Yüksek Okulu mezunu olarak 1 sene, hedefimi belirleyip hazırlanıp belki son umut diye..Akabinde de hedefime bakarmısınız T.Ç vatandaşlıından gurur duyan bi insan olarak,2 yıl daha acıktan kamu yönetimini bitiririm sonra KAYMAKAM, iDARİ MEMUR, Komser VS..En azından niyete bırakılsa dahi ,ne olduğumuz anlaşılır...Başıma bin türlü bela...kaza.sebeini anlatsam akıl hastası diyenler olur tekrar.(35000 borç, çalışma şartsız ,kredi ile) Hatta sağolsunlar buraya konu açtım yönlendirenler de oldu...Akıl hastası diyenlerde..İnanın yaşadıım semtin polisine basvuramıyorum..Başbakanlık aracılığı ile sevkedilen yazıyla savcılığa başvurabiliyorum...Neden polise gidemedim sıkayete hazırlandıım halde... banka şubesi önünde tartaklandım, kimlik sorgu bahanesi ve konuyu şucumusun bucumusuna nerdeyse bağlayarakk.. Enteresan ki forumda imkan verenlere teşekkür ederim, açtıım ve fıkır almak maksadıyla yazdığım ve faydasınıda gördüğüm konuya emsal olarak Trajı yüksek bi ulusal gazete haberi gösteriyorum...Ama her kanunla haklı ve her delille haklı olduum halde, yinede maalesef ki acaba drumuna düşürülüyorum..Konuyla iligili başvurduum Savcılık cevabi delilleri topla gel..1 2 konuda delil almam gereken yer var..Diyanet,müftülük yada konuyla ilgili şahıslardan yazılı belge..Bundan da korkuyorum acaba verirler mi? diye enteresan maalesef..Önümde ki çorbamı ve daha güzelini hedeflediğim tabiri caizse tatlımı çaldırıyorum..Bankalar haciz ihbarname vs telle şantaj ediyo..Arkasından yargıdan bahsedince yapılandırma imkanım olduunu söylüyo...Kaybettiğim zamanda cabası 2 yıl kimse ben bunu çaldım demedi aksine meteliksiz ADLİYEYE BASVURU İÇİN YOL PARASI BİLE YOK...Vicdan meselesi olsa gerek ki; kuruşunun hesabını yapan şahıs ve bankalar..Sofrasından çalmak nasip olmasın, ki bize zaten olmaz Allahın izniyle, ikram bile alınmayacak şahıslar...Ve bu kurumları savunan bile var(YORUM SİZİN)