bir konuda bana yardimci olursaniz icim rahatlayacaktir.Ben klasik muzik sanatcisiyim calistigim orkestralardan birinde benim yerime oglunu yerlestirmek isteyen hatta bunu uygulayabilmek icin bana iftira eden bir grup sefi var.ben onceleri bu konuyu takmamistim hatta onun istedigi gibi onun calistigi orkestrada da calmayi biraktim ozel sektore gectim ama adam oglunun onunu kapattigimi anlayip bu sefer de esimle olan evliligimi zedeliyecek bir iftira atmistir."50 dolar karsiligi ozel orkestralardaki isveren ile yatiyor" seklinde .eski isyerimde"ucretli olarak" calisiyordum fakat bu adamin üstundeki mudur muavini de ayni enstrumanı caldigimiz icin beni tanir ve bunu bire bir duyan ve dava acarsam sahidim olabilecegini soyleyen 2 kisiden biridir.hatta gerekirse gizli kameraya cekip bunu delil olarak ta kullanmamıza yardimci olacagini soylemistir.

simdi benim sizden istedigim ben ne davasi acarsam bu adami acikcasi surundururum...

bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.

bu arada sunu da belirteyim bu adamin benimle ugrasma sebebi bu meslekte bu enstrumani dogru durust calan tek bayan olusum ve ogluna rakip gormesidir ve bizi bu sekilde yipratmak istemesidir.

benim tek korkum yalanci sahit gosterilmesidir bunu ispatlayamayacaklarini biliyorum.

benim durumumda birinin ,o sahisa en azından ne davasi acmam gerektigini soylerseniz cok sevinirim tesekkurler