Sayın yetkili biz nurhanla ağustos ayında görücü usülü ile evlendik. Nurhanın ve ailesinin ortak kararı ile aileme ait evde oturmaya karar verdik çünkü boluda kiralar asgari ücret kadar. Hem kirada oturup hemde ailemi geçindiremeyeceğim nurhanın ailesi tarafından belirtilmişti.
Evliliğimizin ikinci ayından itibaren Nurhan burası köy gibi benim hiç sosyal yaşantım yok ben ankaraya gitmek istiyorum gibi sözlerle kavga çıkarmaya başladı. Kasım ayında annemin evde olduğu bir sırada anneme senin oğlun benimle yatmıyor demesi üzerine cinsel hayatımız aileme deşifre olmdu. Eşim yine kavgalarına neden olan olaylarından birinde cinsel organımın kücük oldugunu zaten bu yüzdende beceremediğimi söyleyerk benimle alay etti. Bu olay üzerine hemde onun istememesi üzerine birlikte olmamaya başladık. Bir süre sonra beni zorlaması üzerine beraber olduk. Ancak ertesi gün kendisi anneme ve bize aracılık eden teyzeme biz uğurla dün akşam yattık diyerek özel hayata saygısızlıgını devam ettirdi.
Eşim hiçbir zaman eviyle ilgilenmedi evi silip süpürmedi hatta bana kahvaltı dahi hazırlamadı öğlene kadar uyuyarak günlerini geçirdi. Ben sıkılıyorum biz ankarada okey pişti oynardık demesi üzerine oyun kağıtları aldık . Fakat bu seferde bunun kalabalıkta tadı çıkar sizin hiç geleniniz yok hiç dostunuz akrabanız yok diyerek bana ve aileme hakaret etti.
Geçimsizliğimizin bir ana sebebide nurhanın ankaraya yerleşmemiz konusundaki ısrarıdır. Dayım sana sana iş bulur ankaraya gel yoksa bu evliliği bitiririm.şeklindeki tartışmalarıdır.
Onula karsılıklı dava açtık.Ama benimkinin tarihi daha erken. onun bana suçlaması ise ayrı bir ev açmamam . şimdi bu dava nasıl sonuçlanır. benden nafaka tazminat ve benzeri alabilirmi?