+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 24 ileti bulundu.

Konu: 5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum?

5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.042
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: 5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum ???

"Eşim boşanmak istiyor ben ise istemiyorum." sorusunun cevabı boşanmanın nizalı olacağını gösterir. Bu durumda eşinizin kusuru sizinkinden fazla ise nafaka almayabileceği gibi boşanma davası da reddolunacaktır. Aksi halde yani siz boşanmaya sebep olan olaylarda daha fazla kusurlu iseniz eşiniz boşanma ile yoksulluğa düşüyorsa nafaka talebi le birlikte boşanmanıza da hükmedilebilecektir.

Hukuki NET Güncel Haber

5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum? konulu yargıtay kararı ara
    5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul
    İletiler
    14
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: 5 aylık evliyim boşanmak istemiyorum?

Gerçekten Çok Zor Bi durum bulumduğum durum işyerinde beraberdik evin bütün eşyalarını o beğenmişti ben almıştım herşeyde bi anı bırakıp gitti...Dün öğrendim avukata vekalet vermiş benim asıl bilmek istediğim şu bana söylediğine göre anlaşamıyoruz evlilik bana göre değil ben evlilik yürütemem derim demişti hakim detayını sorduğunda açıklamasını yaptığım konuyu sölicektir ki bende içimi mahkemede dökücem ama bu tür nedenlerden dolayı hakim benim hiç bi hatam hiç bi kusurum yokken boşayabiliyomu ? Geçmişimle yargılıyo beni eğer ki ben onunla evliyken böle bişey yapmış olsaydım tek kelime etmezdim ama suçsuzken böle bişeyin olması çok ağrıma gidiyo ben herşeyimi feda ettim karşılığı bu olmamalıydı

Nerede
    izmir
    İletiler
    52
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı kadir_ rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Gerçekten Çok Zor Bi durum bulumduğum durum işyerinde beraberdik evin bütün eşyalarını o beğenmişti ben almıştım herşeyde bi anı bırakıp gitti...Dün öğrendim avukata vekalet vermiş benim asıl bilmek istediğim şu bana söylediğine göre anlaşamıyoruz evlilik bana göre değil ben evlilik yürütemem derim demişti hakim detayını sorduğunda açıklamasını yaptığım konuyu sölicektir ki bende içimi mahkemede dökücem ama bu tür nedenlerden dolayı hakim benim hiç bi hatam hiç bi kusurum yokken boşayabiliyomu ? Geçmişimle yargılıyo beni eğer ki ben onunla evliyken böle bişey yapmış olsaydım tek kelime etmezdim ama suçsuzken böle bişeyin olması çok ağrıma gidiyo ben herşeyimi feda ettim karşılığı bu olmamalıydı
    Hah iyileşme belirtilerin var. Ama çoookkkk uzakta. İnan bana aynı şeyleri yaşayan birisi olarak sana söylüyorum. Yol ver gitsin. Sen işine gücüne bak. Dünyada bir bayan o değil. Daha dikkatli seçim yaptığında neden mutlu olmayasın????. Yoksam ıssız bir adadasında bir karşı cins o mu var? Almadan vermek Allaha mahsustur derler. Hakkatten öyle. Sevilmeden sevmek salaklık. Şimdi sen kendine acıyorsun. Şimdi ben üşenmeden gelsem yanına geçsem karşına sana acıya acıya cümleler kursam bana kızarsın değil mi? Mubarek vatandaş kendine niye kızımıyorsun? Sen gülsen de ağlasan da hayat devam ediyor. Hatta bazıları için çok güzel devam ediyor. Zamanı geldiğinde o da kendine bir eş bulacak, sende. O zaman geldiğinde kendine acıdığın için utanacaksın. Feda ettiklerin yeterli. Daha fazlasına kesinlikle deymez. Evlilik ona göre değilse başka şeyler için evlenmiştir. Kendine yarar sağlamak için. KEndini kullandırtmaya çok mu meraklısın? Git o zaman bedavaya kamu görevi yap. Dua alırsın. Taktir edilirsin.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    176
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın "kadir_" tüm insanlar ve yaşadıkları bir değil ki her kes aynı tepkileri versin, sizi çok iyi anlıyorum, neden sorusunun cevabını kendi kendinize sorarak bulamazsınız bu sorunun cevabını hayat size çok sonra muhakkak verecektir ama şimdi değil.Ne kadar zor olsa da durumu kabullenmeye çalışın kendinizi yiyip bitirmeden mücadelenizi yapın tevekkül edin ve allahtan hayırlısını vermesi için dua edin, insan olarak başımıza gelenleri düzeltmek için yada engellemek için yapabileceğimiz fazla bir şey yok , bize düşün sanırım kadaerimize razı olmak onu yaşamak, eşinizi ikna edip geri getirsenizde belki de hiç bir şey eskisinden daha iyi olmayacak bu sefer aynı sıkıntıları tekrar belki daha fazlasıyla yaşayacaksınız her şerde bir hayır vardır demek belki de en doğrusu.Yaralarınızı sarmak için zamana ihtiyacınız var , kendinize zaman tanıyın ve herşeyi olağan akışına bırakın siz ne kadar çabalarsanız çabalayın her şey olacağına varacaktır.Belki bu süreçten beklemediğiniz yönde kazançlı çıkarsınız belki yuvanız yıkılacak ama daha sağlam bir yuva ve hayat için çok şey öğrenmiş olacaksınız unutmayın "bazen kaybetmek kazanmaktır".

Saygılarımla.

Nerede
    izmir
    İletiler
    52
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı scorpion35 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    sayın "kadir_" tüm insanlar ve yaşadıkları bir değil ki her kes aynı tepkileri versin, sizi çok iyi anlıyorum, neden sorusunun cevabını kendi kendinize sorarak bulamazsınız bu sorunun cevabını hayat size çok sonra muhakkak verecektir ama şimdi değil.ne kadar zor olsa da durumu kabullenmeye çalışın kendinizi yiyip bitirmeden mücadelenizi yapın tevekkül edin ve allahtan hayırlısını vermesi için dua edin, insan olarak başımıza gelenleri düzeltmek için yada engellemek için yapabileceğimiz fazla bir şey yok , bize düşün sanırım kadaerimize razı olmak onu yaşamak, eşinizi ikna edip geri getirsenizde belki de hiç bir şey eskisinden daha iyi olmayacak bu sefer aynı sıkıntıları tekrar belki daha fazlasıyla yaşayacaksınız her şerde bir hayır vardır demek belki de en doğrusu.yaralarınızı sarmak için zamana ihtiyacınız var , kendinize zaman tanıyın ve herşeyi olağan akışına bırakın siz ne kadar çabalarsanız çabalayın her şey olacağına varacaktır.belki bu süreçten beklemediğiniz yönde kazançlı çıkarsınız belki yuvanız yıkılacak ama daha sağlam bir yuva ve hayat için çok şey öğrenmiş olacaksınız unutmayın "bazen kaybetmek kazanmaktır".

Saygılarımla.
    KAYBETMEKTE HİÇ BİR KAZANÇ YOKTUR.
    Polyanna olmak bence ayrı bir zeka düşüklüğü. Düştün mü? acımasız olmayı öğrenmeli insan. Hiç bir iyi varlık merhameti hakketmez. Asla da merhamet istemez. HA ŞUNU DA UNUTMAYALIM, BURDA HERKEZ HAKLI AMA GERÇEKTE NASIL BİR HAYAT SÜRÜLMÜŞ ONA BAKMALI. KİMDİR NEDİR BİLİNMEZ

KADİR BU NOKTADA SANA KENDİNİ BİLEN BİLİNÇLİ VE DENEYİMLİ BİR ERKEĞİN SÖYLEYEBİLECEĞİ HERŞEYİ SÖYLEDİM. BU NOKTADAN SONRA DAHA KENDİNE ACIMAYA DEVAM EDERSEN DİĞER BİRKAÇ ÜYE GİBİ SORU İŞARETERİ YARATMAYA BAŞLARSIN. ÇÜNKÜ KİMSE KENDİNE BU KADAR ACI ÇEKTİRMEZ EYER BÜYÜK GÜNAHLARI YOKSA!!!!!!!
    KADIN DA ERKEK TE FARKETMEZ YAŞADIĞIN HER ŞEY HAKKETTTİKLERİNDİR. SANA YANLIŞ GELİYORSA YANLIŞININ TERSİNE YAŞA. AHLAKSIZ OLMA, NAMERT OLMA, NAMUSSUZ OLMA . KENDİNE YAKIŞIR BİR HAYAT SÜR. ÇÜNKÜ BİRİLERİ SENİ POHPOHLARKEN ARDINDAN "VAYBE NE MİDE VARMIŞ. BUNU BİLE KALDIRDI" DEMESİNLER.

BU ARADA SCORPİON SANA ÖZELDEN GÖNDERDİĞİM MESAJIN CEVABINI HALA VERMEDİN?????????????????
    HAYIRDIR????????????????
    Konu izmirdenesinti tarafından (15-05-2012 Saat 04:59:05 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    176
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

izmirdenesinti buradan insanları kışkırtacak düşünceleri empoze etmek ne onlara nede size yarar sağlamaz, herkes hayatını kendince yaşar başkalarının yanlış yönlendirmesinin faturasını sadece kendisi öder, düşen zaten kalkmasını öğrenecek bırakın bunu kendi bildiğince yapsın ve öğrendiği kalıcı olsun sizin yada bir başkasının bu tarz uyarıları manen yıkılmış zamana ihtiyacı olan insana faydalı değil.Tüm yazınız boyunca gönderme yapmışsınız bu da sizin kişilik ve karakterinizi ortaya koyuyor, bırakın bu sitenin kurallarını diğer her yerde bu şekilde bir uslubun ve yazım şeklinin ne anlama geldiğini bilmeyen yoktur.Bana olan hitap şeklinizi hiç uygun bulmuyorum sizinle bir samimiyetim bile yok ken bana "SANA" diye hitap etmeniz hiç doğru değil.Sanırım özelden gönderdiğiniz mesaja verdiğim cevabı hazmedemediniz bu da sizin sorununuz, madem özelden yazdınız cevabınıda özelden bakın.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    14
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Öncelikle beni kaayle alıp düşünce ve bilgilerini yazan bütün herkeze tşk ederim.Keşke burda herkezin yazdığı gibi kolay olabilseydi herşey 36 gün oldu ama onu kafamdan silmek için çok şey yaptım olmadı yılmadım yine olmadı yenik düşücem die kendime kızıyorum ama sevgim bu kadar büyük olmasaydı eminim ki çoktan atlatırdım bu durumu.Sanırım onun sevgisini onsuz yaşayarak mutlu olmanın daha doğrusu kendimi kandırmanın yolunu buldum belki cvp yazan arkadaşlar veya okuyan arkadaşlar saçmalıyorsun veya unutmak istemiyorsun diycekler ama balmumundan keykelini yaptırıcam amerikada yapıyolar bu işi biraz maliyetli ama borç harç bi şekilde yaptırıcam hediyesi olarakta heykelini yaptırdığınız kişinin animasyon çizim videosunu yapıyolar artık kendimi böyle kandırarak hayatımı mahfedicem sanırım.Bu arada eşim bi kaç gündür telden arıyo iş yerini ve cep telimi ama cvp vermiyorum olumlu bi durum olsaydı cvp vermediğimde msj yazardı sanırım saçmalıycak ve canımı çok daha fazla sıkıcak die cvp vermiyorum.Durumlarla ilgili gelişme olduğunda hepinizle iyi yada kötü yaşananları paylaşıcam şimdiden hepinize çok tşk ederim hepinizden allah razı olsun umarım sizlerin hayatı benim kine benzemez dostça kalın... ( bu arada senoleker ) özelden msj atamıyorum bilgilerinden dolayı tşk ederim cvp yazmayı isterdim ama yeni üye olduğum için özelden msj atamıyorum...
    Konu kadir_ tarafından (15-05-2012 Saat 18:06:31 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    izmir
    İletiler
    52
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Scorpion samimiyetin dozajını öğrenebilmek ne kadar güzel değil mi? sana gelen kutumunekran görüntüsünü alıp yollamaya çalıştım ama gelen kutun doluymuş. Bana gelmiş hiç bir mesajın yok.???????:. Bana yalan kokusu gelmeye başladı. Madem gönderdin, yeniden göndermek pek sorun olmaz. O cevabı bir daha yollarsan sevinirim. Şükür her yerde doğruyu savunurum, doğruyu söylerim. YALANCI BORSACI DEĞİLİM!!!!!!!!!!!

Sevgili kadir sana gelince güldüm :D ben 1990 yılından beri bilişim işi ile ilgilenirim. Bir kişinin aynı oran, ebaT ve çözünürlükte önden, yandan ve arkadan resimini gönder sana istediğin kişiyi modelleyebilirim; istediğin animasyonu oluşturabilirim. Gün içinde sıkıntıdan sayısız animasyon yapıyorum ama NE GEREK VAR? Şahsen zamanımı daha değerli şeylere harcamak isterim.
    Mesela orjinali Almanya'da yer alan zeus sunağı hobi çalışmam.örnek6.jpg

Bak inan kadın dediğin o değil. Yaşadıklarını tek kalemde silecek bir kadın var bunu bil. Ben öğrendim. Bak benim sosyal çevremçok geniştir. Hayatı yiyip bitirmiş bir abim bana ne gönderdi. Sabret ilk cümlelere takılma. Zaten ilk cümleler sığ fikirli alık avlama

İYİ OKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! İŞKEMBE-İ KÜBRADAN SAFSATALAR DEĞİL DENEYİM BUNLAR!!!!!

Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş.
    Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta.
    Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak.
    Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak.
    Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.
    Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.
    Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin.
    Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük.
    Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak.
    En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de.
    Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek,
    Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.
    Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek.
    Seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna. iki lafın başı, her
    tartışmada ayrılalım tehtidi savurmayacak.
    Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak…
    Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürlerle yemeklerle işi olmayacak.
    Şöyle pastırmalı kurufasülyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz.
    Salatasız oturmayacak yemeğe.
    Temiz olacak herşeyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri yahut pahalı parfümlerin
    sindiği, boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin.
    Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş.
    Buram buram kadın kokacak kadın dediğin.
    Kadın dediğin güzel olacak…
    Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da…
    Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.
    Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek.
    Namussuzluğunu , ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,başka sevgili edinmeyecek.
    Sarışın, renkli gözlü uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya…
    Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak.
    Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha.
    Ağzı sıkı olacak kadın dediğin.
    Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak…
    Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından,dırdırcılardan,
    unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan,
    raf süslerinden,tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak.
    Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak.
    Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak.
    En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir.
    Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa…
    Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle.
    Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyi de…
    Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek.
    Parayla pulla, kariyerle,kimin ne dediğiyle ,sınırlamayacak.
    Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla…
    Bileceksin ki evde ‘O’ kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana…
    Öyle bir kadın işte…
    Nerede oyle kadın yoktur deme…
    Sende adam olacaksın seçmesini bileceksin!

Hah kadın dediğin budur arkadaşım. Herkezin bir kadını vardır. Sabreden erişir. Koşuncaya kadar düşmek lazım. Düştük. Belli. Belki kol bacak ta kırıldı. İllaki tedavi olunacak. POLYANNACILIK OYNAYAN GENE ALDATILIR AMAN DİKKAT !!!!! Tabiki iyi olackasın. Daha gençsin. Ne fırsatlar çıkacak karşına. Ne insanlar tanıyacaksın. Gülümseyeceksin hatta bu zatı muhtereme :D bu muydu diyeceksin. İnan neleri yaşayanlar var. Sen hiç yarım yamalak dilini bilmediğin bir ülkede cebinde iki ekmek parası ile kaldın mı? BEN O DURUMDA ORUÇ TUTTUM KARDEŞİM!!!!!!!! Keşke şöyle bir zaman makinası olsa da seni o anlarıma uçurabilsem. Ha bak ben gibi bir adam bile düşüyor. Aldatılıyor. Neyse Hadin sağlıcakla kal. AMA ÖNCE DÜRÜST VE ONURLU OL gerisi kolay.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    176
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

izmirdenesinti istediğin cevabı aynı gün vermiştim ulaşmadı diyorsan bir kez daha gönderdim , ancak bu gecikme bana ve pek çok kişiye nasıl birisi olduğunu içindeki nefreti kini nasıl kustuğunu göstermiş oldu, samimiyetimi sorgulamaya hakkın olduğunu da nereden çıkardın, ağzın laf yapıyor ama boş laf yapıyor.Haddini bil terbiyesizlik yapma delikanlılık taslıyorsun ama çirkeflikten bir adım öteye gidememişsin yine.Yalan olsa olsa senin hayatında yada yazdınklarında olabilir beni bu tür şeylere alet etme.Kendine gel ve bana karşı yazdıklarına dikkat et, buradan ne bana nede başkalarına saygısızlık ve hakaret etmeye hakkın yok.Yediğin darbeyi hazmedememiş intikam için yanıp tutuştuğun belli ama bizi bunlara bulaştırma.Madem o kadar sağlamcıydın aklı başındaydın sen neden bu hallere düştün , neden kadere inanmayı ve her şeyi olağan akışına bırakmayı polyannacılık olarak görüyorsun.İki gündür yazdığın saçma sapan tüm sözlerini aynen iade ediyorum kötü söz sahibine aittir bu sayede ne kadar geniş bir ...... kültürün olduğunu anlamış olduk.Bu konuyu daha fazla uzatmayalım diyeceğim şimdi cevap yazmadan laf sokmadan duramayacaksın ama bakalım görelim ne kadar haklı çıkacağım.

Nerede
    izmir
    İletiler
    52
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı scorpion35 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    izmirdenesinti istediğin cevabı aynı gün vermiştim ulaşmadı diyorsan bir kez daha gönderdim , ancak bu gecikme bana ve pek çok kişiye nasıl birisi olduğunu içindeki nefreti kini nasıl kustuğunu göstermiş oldu, samimiyetimi sorgulamaya hakkın olduğunu da nereden çıkardın, ağzın laf yapıyor ama boş laf yapıyor.Haddini bil terbiyesizlik yapma delikanlılık taslıyorsun ama çirkeflikten bir adım öteye gidememişsin yine.Yalan olsa olsa senin hayatında yada yazdınklarında olabilir beni bu tür şeylere alet etme.Kendine gel ve bana karşı yazdıklarına dikkat et, buradan ne bana nede başkalarına saygısızlık ve hakaret etmeye hakkın yok.Yediğin darbeyi hazmedememiş intikam için yanıp tutuştuğun belli ama bizi bunlara bulaştırma.Madem o kadar sağlamcıydın aklı başındaydın sen neden bu hallere düştün , neden kadere inanmayı ve her şeyi olağan akışına bırakmayı polyannacılık olarak görüyorsun.İki gündür yazdığın saçma sapan tüm sözlerini aynen iade ediyorum kötü söz sahibine aittir bu sayede ne kadar geniş bir ...... kültürün olduğunu anlamış olduk.Bu konuyu daha fazla uzatmayalım diyeceğim şimdi cevap yazmadan laf sokmadan duramayacaksın ama bakalım görelim ne kadar haklı çıkacağım.
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Elinden geleni ardına koyma.i

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

boşanmak istemiyorum www.hukuki.net

severek evlenip boşananlar

severek bosanmak

boşanmak istemiyorum

bosanmak istemiyorum site:www.hukuki.net

5aylık evliyim boşanma süreci

karim beni bosayabilirmi1 AYLIK EVLİYİM EŞİM İSTEMİYOR BENİKiz tarafi bosamak istiyor napimkocamdan bosanmak istemiyorumseverek bosananlaryeni evliyim kocam boşanmak istiyoreşimle yeni evlendik boşanmak istemiyorumbosanmak istemiyorum www.hukuki.netmahkeme 4 ayda boşar miesim bosanmak istiyor ben istemedigim surece bosayabilirmi5aylik evliyim kocam boşanmak istiyorkocam bosanmak istiyor ben istemiyorum5aydit evliyim kocamdan boşanmak istemiyorumkiz tarafi cok sey istiyor napim
Forum