abim bizimle yaşamıyor ama senede bizim evin adresini vermiş muhtarlıkta kaydı yok ama nüfustaki adresine göre muhtarlığa tebligat bırakılmış annemle babam icra dairesine gidip abimin bizimle kalmadığına dair dilekçe verdiler ev ve iş adresinide verdiler ama icra yine bize geldi karşı tarafın avukatı bize aşırı baskı uyguladı ayda 250 tl ödemeyi kabul edeceğini söyledi benim kefil olmama karşın aksi takdirde evden eşya kaldıracağını söyledi babam annem hasta kötü duruma geldiler bende imzaladım borcu üstüme aldım zannettim ama ben sadece yediemine imza atmışım itiraz gününüde haliyle böyle düşündüğüm ve karşı tarafın avukatının beni aydınlatmadığı için kaçırdım abim nüfustaki adresini değiştirdi dosyaya iş ve ev adresini verip ödemeyi kabul ettim ama karşı taraf hala benim ödemem gerektiği konusunda beni zorluyor ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin eve geldiklerinde yazdıkları eşyadan başka eşya alabilirlermi yada eşya kaldırmaya geldiklerinde başka eşyalarımıda yaza bilirlermi borçluya ait hiç bir eşya yok evde diğer eşyaların faturaları babamın üstüne napabilirim.