Merhabalar,

Hukuki Net sitesinin benzer birçok siteye nazaran çok daha faydalı,güncel ve birikimli bir platform olduğunu düşünerek yaklaşık 4 yıllık üyeliğim bulunmaktadır.

Gerek sorularım,gerekse bildiğim konular hakkında fikrimi belirtip,tanıştığım birçok arkadaşım olmuştur.Konu başlığını dikkate alarak eleştiri yapma hakkımın olduğunu da tahmin ederek naçizane fikirlerimi yöneticilere ve hukuk bilgisine sahip üyelere iletmek istedim.

Forumu saatlerdir inceliyorum ama kendi yazdığım son sorunumda dahil sorulara cevap ve yorum neredeyse yok kadar az.Hukuk bilgisi olan avukat,hakim vs kişilerden cevaplar beklemek hakkımız diye düşünüyorum.Cevap verme zorunluluğunun olup olmadığını sormakda doğal bir hakkım gibi düşünerek,yardımlarınızı rica ederim.
Empati kurulur ise herkes sorularının yanıtını öğrenmek ister.Belki bu mesajı okuduktan sonra ''kimse cevaplamaya mecbur değil'' gibi yorumlar gelecektir.Muhakkak ki herkesin sorusuna cevap verilmesi beklenemez.Birçok cevap verilmiş bir konu için halen cevaplar geldiği halde ki aynı cevaplar,sorunun cevabı yüzlerce AV. tarafından cevaplanmış ama bizim yazdıkalrımız halen cevapsız.

Yukarıda yazdığım düşüncelerimde umarım yanlış ifadeler kullanmamışıımdır.Bu konuda paylaşılması gereken bir husus.Kısa süredede soruların cevabını ilgili kişilerden bekleriz.Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler.